Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

u cemu je fora

evo zahvaljujuci post prvi pregovori u tjeku hvala cure na povjerenju a nije lako ni poslovati s nekim kad neznas kakav je tko [:zaljubljen]
2013 02 01
Ja ne znam je li zahvaljujući postu i temi,ali i ja sam uspješno obavila prvu prodaju.Sad samo čekam da cura dobije artikal,nadam se da će biti hepi :)). Da teško je vjerovati ljudima,ali kao što rekoh nismo svi ovdje s ciljem varanja. [:zaljubljen]
2013 02 01
Bila je vec otvorena sl tema, nemoj se bedirati...doci ce maca na vratanca, bit ce kupilica i pozitivnih povratnih informacija :))
2013 02 01
Ja isto jako dugo nisam ništa prodala a mislim da imam ok robu i dosta povoljnu.čini mi se da je stvar u tome da nemam dosta kontakata :(
2013 02 02
Ah,ne preostaje nam nijednoj ništa osim čekati i čekati i čekatiii. I moliti boga za pozitivne komentare. Ja sam poslala curi čizme i znam da sam ih poslala u redu,sve sam navela,a opet me nenormalno trta da neće biti zadovoljna. [:sokiran] Bojim se tih povratnih ko vrag tamjana [:smije]
2013 02 02
zato cure za pocetak prvo nesto kupite i eto vam pov. inf., a onda ce malo po malo i prodaja krenuti iako one koje misle da ce ovdje nesto zaraditi, nece. Ovaj sajt vise sluzi za rijesavanje viska iz ormara uz simbolicnu naknadu, a i da malo osvjezite garderobu [:smijesi]
2013 02 04
1 2