Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Profil: aktivno - prodano

Moj prijedlog je da se pri ulasku u profil prikažu samo aktivni predmeti-tab Aktivno, a da se za prodane predmete napravi posebno kao neki tab, koji će se zvati Prodano.
2013 02 03
Mislim da nije uopće potrebno vidjeti prodane artikle,oni bi trebali od strane članova biti odmah izbrisani,a ne kada nešto tražimo da imamo 5 stranica više za gledati ,a artikli su već prodani.Ispod svake slike ima izbriši i klikneš i ćao.
2013 02 03
onda ne vidim smisao ocjenjivanja članova, makar i mene smeta da upišem pojam i izbaci mi prve dve stranice prodanih stvari.
2013 02 03
....e tako i ja radim - stoji "prodano" dok ne dođe do kupca [:zaljubljen] a onda brišem da bude ljepši pregled [:smijesi]
2013 02 03
mislim da bi bilo dobro imati tab prodano( prvo da stoji tap s neprodanim a zatim prodanim stvarima ),jer tako kupci znaju kakvu robu otprilike prodavac prodaje, jeli to moderna, ili stara roba, roba koja je vecinom S, M, L itd. velicine..
2013 02 03
Eeeee to bi bilo odlicno [:zaljubljen] potpisujem!
2013 02 03
Ma ja uopće ni ne gledan taj dio top članovi jer je skroz nepotreban. Radije reć članovima da brišu proizvode kako ih prodaju radi preglednosti i jednostavnosti surfanja [:jezik]
2013 02 03