Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

O zamjenama!

Bok curke! [:sramezljiv] Ovo vec duze zelim podjeliti sa vama! [:zaljubljen] Znaci ja se volim mijenjati(vise sam stvari zamjenila nego prodala [:sokiran] )ali stvarno mi ide na zivce kaj svi stave robu iz babinog ormara, a ak imaju nes 'modernije' eh onda to kosta kao suho zlato!! Pa ti mijenjaj onda! [:jezik] I da moram se dotaknut onih curka koje svoje proizvode precjene, nemam ja bas nista protiv al kad mi veli da hoce moje 3 stvar za jednu njezinu digne mi se kosa na glavi!! I tako ode mog pola ormara za jednu 'moderniju suknjicu' Moje su cijene niske, jer mogu otic u bilo koji duckas i sve to kaj prodajete kupit jeftinije [:tuzan] a i smatram da bi nam 'biznis' isao puno bolje da smo svi realni oko cijena [:pospan] aliii sta je tu je, treba i pohlepne nahranit [:znoji] Kakva su Vasa iskustva, mijenjate li se, sta mislite o bakinim ormarima [:jezik] [:smije] [:smije]
2014 08 27
To nije bakino, to je retro/vintage. [:pospan]
2014 08 27
Potpisujem [:smije] Zna se desiti da dobijem 10-15 upita za redom i ne mogu si pronaci nešto za sebe [:sokiran] a baku nemam da njoj uzmem [:pospan] ..
2014 08 27
Dijelim misljenje s tobom..nasla sam se u situaciji gdje sam dvije stvari dala za jednui to nenoseno za noseno..da bi se to poslije prodavalo po skupljoj cijeni kao jednom noseno
2014 08 27
Koviljka oh pardon [:hihot] Elitastar [:hihot] [:hihot] [:smije] [:smije] bas si me dobro nasmijala [:jezik]
2014 08 27
hehe koviljka [:hihot]
2014 08 27
loobee ,kad smo kod zamjena, ja sam ti prva poslala jedno 3 upita barem za zamjenu, nit na jedan nisi odg. I i to za sve isti artikl. što imaš na to reći? [:hihot] [:zaljubljen]
2014 08 27
Slažem se.. I ovo kada se otvori tema "zamjene", uglavnom su tu stvari za bake kako kažeš ili nešto skroz nenosivo. Naravno ima i iznimaka. Također se volim mjenjati, ukoliko imaju nešto što mi se sviđa, ali ne volim kada mi upit za zamjenu šalju cure s tim "vintage" stvarima [:smije]
2014 08 27
Meni je smiješno jer svaki dan osvane 50 tema za mijenjam se za najmodernije stvari(određeni popis) a kad okrenete na profil sve iz "bakinog"ormara. I onda se u slijedećih 50 tema čude kak nitko neće zamjene [:smije] .
2014 08 27
mene pak zivcira (mislim nije nitko kriv) kad konacno i nadjem nesto lijepo za sta bih poslala upit za zamjenu...pa skuzim da je xs-s velicine [:place] [:place]
2014 08 27
Slazem se. Ja nikad nisam mjenjala nista na krpicama. Kad bi dobila upit o zamjeni i isla pogledat artikle, kad sam vidjela sto ta osoba nudi ( babsko, neuredan ormar me je odma odbio ) nisam pristala. Neke bi me tad i vrijeđale jer ne zelim mjenjat. Kad sam ja slala upit o zamjeni niti jedna mi nije odgovorila na upit a ja smatram da imam lijepe stvari i da nisu babske.
2014 08 27
Zasad sam se jednom uspjela zamijeniti. Ili ja ili druga strana ne uspije naći nešto za sebe. Zanimljivi su mi i profili koji mi se jave za zamjenu, a 99% artikala su im dječje krpice. A na mom očito nema niti jedne što znači da dijete nemam :D. Pa ne znam na koji se način misle zamijeniti.
2014 08 27
liralira , prije 3 minuta prijavi | ↑ Meni je smiješno jer svaki dan osvane 50 tema za mijenjam se za najmodernije stvari(određeni popis) a kad okrenete na profil sve iz "bakinog"ormara. I onda se u slijedećih 50 tema čude kak nitko neće zamjene HAHAHAHAHAHAHA šteta što nema neki smajlić što se kida od smijeha [:smije]
2014 08 27
Tako je meni otislo pola ormara skupih ,odernih stvari za smece.... pa sam ukinula krpice...sad imam 1 artikal za prodaju i i za bebe i jedan gdje trazim stvari...radije cu platit a svoje poklonit nekome koga znam...ili stvarno postrnoj curi...za zamjenu...her to sto cure slikaju nije u stvarnost tako...a te babine ni moja baba ne bi...hhh
2014 08 27
Bas fali nam onaj smajl iz forum.hr sto se valja...ja svaki put kada ga vidim krepam...
2014 08 27
1 2