Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Dali se i vama to događa.

Na ovoj stranici sam kupac koliko i prodavac..sto zaradim vecinom i potrosim ovdje..ali tu sam malo razocarana u vezi povratnih [:kesi] prva naravno ostavim povratnu kad mi stigne artikl i javim da je stigao..evo sad da ne pretjeram onako od prilike u nekih 30% slucajeva nisam dobila povratnu..kao ni danas [:tuzan]
2014 09 16
znam kako ti je tako i meni i sve javljam a ja kad trebam neš saznat moram stoput pitat [:tuzan]
2014 09 16
Pa zamolis da ti ostave povratnu i onda ostave.. To je meni kao zakljucivanje kupnje :)
2014 09 16
Znam, tako i kod mene... Koda je to problem [:pospan]
2014 09 16
Da... Ni ja [:sramezljiv]
2014 09 16
Ja ne molim za povrtne, ali ako ostavim, a ona meni ne, a sve je proslo super, odusevljena je bla bla...onda je pobrisem...e pa eces razbojnice. [:ljut] [:zaljubljen]
2014 09 16
pa i nije da mi život ovisi o tome... al ako je sve prošlo ok i ako sam ja zadovoljna, pa nek joj ostane ta povratna ko ju šiša ^^
2014 09 16
meni puno cura nije ostavilo iako ja svima ostavim, [:tuzan] ne brišem jer smatram da je korektno ostaviti povratnu [:zaljubljen]
2014 09 16
ninaaa hahahhahah e neeeećeš razbojniče XD ja isto par povratnih nisam dobila, al ko bi to sad pamtio.. u početku sam dobivala kad mi je bilo bitno da ih skupim nekoliko zbog toga što sam nova bila, ali sad više ne pamtim kad neko ne ostavi, isto mi glupo to tražit, ko da žicam neš...
2014 09 16
Eh i meni isto..rijetko kad zicam povratne al isto ako mi ne osttavi ja pobrisem njenu .haahah zlocesto al biznis je biznis [:smije]
2014 09 16
ja sam već zabrinuta za jedan paket, cura se ne javlja, poštar ne donosi lovu...čini se da primopredaja pouzećem nije uspjela...ne znam što će sada biti, ja sam platila slanje, poštrinu 20 kn, ako paket nije preuzet vjerojatno će pošta od mene tražiti novih ...ne znam koliko kuna...da se paket vrati..možda bude sve u redu...sad mi je samo za čekati...
2014 09 16
imas sifru pa vidi status, da ne gatas danima [:sramezljiv]
2014 09 16
Ukucas broj paketa na stranicama poste pod pracenje posijlke i sve ce ti izlistat :)
2014 09 16
meni je tu ostavljanje povratnih kao dio kulture haha [:kesi]
2014 09 16
Da Evelyn tako i ja mislim da je to dio kulture same osobe..hehe moram napomenuti da vecinom korisnice sa jako malo povratnih nisu baš široke ruke [:kesi] neznam možda su nove tu pa nisu upucene [:sokiran]
2014 09 16
1 2