Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

idu mi na zivce vise

i zamjene i pojedine cure,ocekuju da ja svoju novu robu mjenjam za nest sto ni moja baba nebi nosila,prve pitaju za zamjenu i kad nadem nesto kod njih "to je na prodaju" ja kad se mjenjam sve mjenjam s profila,nema odredeni stvari,imam samo par artikala sto nisu moja nego sestrina,tak da za nji ona odgovara,zezam se za sve mjere i dimenzije pored dvije cure da zene ne cekaju,a ja na jedan glupi da ili ne po cijeli dan cekam,a aktivne su,daj molim vas uozbiljite se vise,i odlucite se same sa sobom sta zelite pa se javite!
2014 09 18
pa reci to njima
2014 09 18
Amen to that!!
2014 09 18
Kako bi Edo reko " no sikiriki " [:smijesi] Cuvaj zivce za nesto drugo [:smijesi]
2014 09 18
vise ne sutim,rekla sam,al morala sam i javno
2014 09 18
Meni dođe da izludim više sa odgovorima da nisam za zamjenu a smatram da bi trebalo biti dovoljno to što je nešto lijepo jasno i razgovijetno napisano u profilu, ali se prave lude pa svejedno uskaču u inbox sa pitanjima " a jeste za zamjenuuu?". Koja je svrha onda uopće te rubrike? [:ljut]
2014 09 18
Life sucks [:place] meni netko danas macu pogazio [:place] [:place] [:place] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] ovaj tjedan mi je fakat divan [:frustriran] evo sorry morala sam se požaliti [:ljut] [:tuzan]
2014 09 18
machke, ignor je rjesenje za sve probleme. [:sramezljiv]
2014 09 18
vjeruj mi cuvam ja zivce,ove krpice su mi nekad bile odmor al su sad postale umor...
2014 09 18
ignoriraj. mene smijeh uvati kad se neko nakaci na predmet od par stotina kuna a nudi dve majice na bretele velicine 96 [:smije] i da oces nemas tu kaj odgovorit
2014 09 18
i to sto kazes,al mi bude krivo kad mi se nest svidi od 50-60kn kod cura koje su prve pitale onda kazu.samo prodaja,sta se onda idu mjenjat kad znaju da su ovdje uglavnom mlade cure-zene,i sve se volimo ljepo obuc...
2014 09 18
Očito nije dovoljno napisat na tri mjesta da nisi za zamjenu, svejedno pitaju uvijek iznova... Najčešće bez ikakvog pozdrava samo banu s tim upitom, valjda im je 'dobar dan' gubitak vremena... Svašta (ne svatko) ovde boravi [:hihot]
2014 09 18
pms [:hihot]
2014 09 18
ti bi da tebi objasne sto ni njima nije jasno. ignor. vjeruj mi. ignor. skakanje po glavi da se zamijenis, da bi onda svom artiklu isle mijenjat cijenu na triput vecu. recimo. pa se cude. ignoru [:smije] pa one tebe traze pojasnjenje, i takooo [:smije]
2014 09 18
mene žifciraju reklame pod svaku temu.
2014 09 18
1 2