Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Koji vam je osnovni motiv javljanja na Forumu ?

Istina često otvaram teme, mislim čak da nisu bile dosadne, no danas sam bila oštro napadnuta radi traženja mišljenja članica Foruma. Cijenila sam vaše mišljenja i davala svoja, kada sam se osjećala sposobnom i dovoljno informiranom o temi koju je netko postavio. Šokiralo me koliko se pojedine članice mogu drsko obraćati tamo gdje ih nitko ni ne tjera da daju svoja mišljenja.Smatrala sam da je Forum jedno lijepo druženje, a kako sam po strci bliska komunikologiji, mislila sam da mogu doprinijeti lijepom ljudskom druženju i razmjeni mišljenja. Jesam li zbilja pogriješila? Smatrate li vi ovaj Forum lijepim druženjem ili mjestom gdje se pod krinkom nicka može vređati ljude? [:sokiran]
2014 09 24
Ha čuj ima ljepih druženja ali mi se čini tj ustvari je da ima sve vise vrijeđanja,ide mi to na zivce jer svi su hrabri samo lajati preko kompa,a da se u stvarnosti nademo nebi ni zucnuli...A opet moje misljenje je da takve osobe u zivotu nesto pati,ljubomora neka mrznja ili slicno pa se iskaljuju na drugima..Mislim...Potrazite pomoc!! [:vrti]
2014 09 24
Neki nazalost koriste forum samo da popljuju druge sudionike i autora teme [:tuzan]
2014 09 24
probajte si ne uzimati to k srcu. Ovdje svako malo naiđu 2-3 pametnjakovićke koje komentiraju svaku temu i uzimaju si za pravo "djeliti pravdu". Nakon nekog vremena nestanu i pojave se nove...
2014 09 24
Dobra, zene kao zene, uvijek imamo nesto za reci..hhhh :D forum sluzi za zabavu i razbibrigu, no eto, danas mi je recimo, puknuo film. frizerka sam po struci i stvarno me je danas zasmetalo hrpa laika sa presmijesnim savjetima, opet laicima koje se doma igraju frizera. i, kako da ne reagiram, pa sta je skola, iskustvo, znanje tu za bezveze!?? evo, na to sam morala reagirat, i mislim da sam cak i blago reagirala...
2014 09 24
Joj da, ima ih baš par koje da o čem god bude tema, one jednostavno MORAJU pljuvat ili sprdat autora te teme ili samu temu [:ljut] [:frustriran]
2014 09 24
Da, ja uglavnom stvaram teme saljivog karaktera...ponekad i reklamu znajuci da to nitko nece pogledati ali se sprdam kroz to...neke cure strasno tesko prihvacaju cinjenicu sto npr nisam blokirana, da sam dosadna, cudna, itd.... mislim, ne kuzim....tim ljudima fali malo sexa cini mi se i malo veselja u zivotu i malo odmak od krpica ... [:poljubac]
2014 09 24
Istupi takvih više govore o njemu samom, nego o tebi. Ne zamaram se takvima. Meni je forum super mjesto za ubit vrijeme, saznat neku novu informaciju, pitati što me zanima, a mislim da mogu dobiti konkretan odgovor jer nas je puno ovdje različitih godina, profesija, itd..
2014 09 24
Ne kzim ako im neke teme idu na p zivac kako im se da otvarat i komntirat....ja kad vidim da nema nis zanimljivo iskljucim tablet,mob, komp...i malo se poigram s djecom ili skuham nesto...docekam supruga sa zagrljajem ili gledam teoriju velikog praska ili charlija kako prasi [:hihot]
2014 09 24
Neke bi crkle da ne dođu na forum i nekoga ne popljuvaju :S
2014 09 24
Ive....cu da pletem deci priglavke :-) :-) (smjesko koji se valja)
2014 09 24
Carlija kako prasi... hihihihiihih :D
2014 09 24
Cire, pratite me veceras....sve ce mi se javit te koje pljuju....znam im vrijeme, mjesto i bolnu tocku tema.... [:hihot] [:place] [:hihot]
2014 09 24
Remky...to mi se nekako u prasak uklopilo [:hihot]
2014 09 24
Ma moj je osjetljiv na vunu [:hihot] a i nemam to.iko vune [:place] [:hihot]
2014 09 24
1 2 3 4 5