Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Molim pomoč

Nova sam što se tiče krpica kao prodavač,pa mi neke stvari nisu jasne pa bi vas molila pomoč. Ovo oko tagiranja zanima me da li je krivo ako sam stavila trenirku pod opciju hlače,napominjem da nema opcija trenirke.
2014 09 24
Ne, stavljeno je ok...u opisu naslova možete biti specifičniji...npr. sportske hlače, trenirka donji dio i sl...krivo tagiranje je ako stavite sve moguće brendove koji nemaju veze s vašim hlačama...dakle ako je nike, a vistavite sve od schanela do zare i adidasa to je krivo tagiranje, jako je iritantno i odbija kupce Dobrodošli!
2014 09 24
opcija hlače, a u tagove označi trenerka i sl
2014 09 24
ako se ne varam i dobro sjećam mislim da postoji po rubrikom hlače, sportske hlače, bitno je samo što vjernije tagirati što se tiče ovih tagova što sama pišeš, ako je neka marka onda samo tu napisati
2014 09 24
nije...možeš stviti tagove koji se odnose na cijeli opis artikla....znači....hlače,trenirka,komplet,majica,itd...itd...i naravno marka...a ne sad stavljati...asos,zara,suknja,črape.....nevezano za artikl.... [:smije]
2014 09 24
sretno ti!
2014 09 24
OK. super,več sam se prepala da sam nešto krivo napravila NerdyD -nema ocija pod hlače i ostalo ,Inače govorim o dječijoj odječi Hvala vam puno [:smijesi]
2014 09 24
aha, onda sam ja nešt zabrijala, sorry [:hihot] [:hihot]
2014 09 24