Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Puklo me..

Ono kad ti je dosta više da pod jednim artkiklom ona taga sve moguće stvari ali bas sve moguće - slika tenisica ,a u tagovima i grudnjaci i ekstenzije . Pa mi prekipi i pošaljem joj lijepu poruku u box sa kopijom svih njezinih tagova , ali i dalje ne kuzi cemu to..pa mene sad zanima poduzima li adminka išta u vezo toga. Jer kako je znala blokirat neke cure zbog reklamiranja na forumu bilo bi dobro da nekako upozori i ove . Smatram kako je i krivo taganje isto na neki način reklamiranje , zar ne?
2014 09 29
Pa prijavi. Svaki put dok naletis, prijavi i bok!
2014 09 29
Slazem se, sve bi te artikle uredno i bez upozorenja izbrisala jer me to toliko nervira da ne zelim vise uopce nista upisivat u trazilicu kad ionako znam da ce mi se izbacit sve samo ne ono sto trazim. Uostalom, koji je smisao [:frustriran]
2014 09 29
Hrvoicl to prijavi je tu samo radi ukrasa
2014 09 29
Upravo tako, kolko sam ih vec prijavila, trebalo bi ih u pola manje bit, al uzalud [:smije]
2014 09 29
Mislim da je administratorica sinoć otvorila temu u vezi toga, da se tagovi ogranicavaju na svega 5 taga kako bi se sprijecilo tagiranje svega i svačega na jednom artiklu [:smijesi]
2014 09 29
Zara, mango, hm, pull&bear, michaelkors = broj 5. Ne cini mi se to bas kao neka solucija [:jezik]
2014 09 29
preocajne da prodaju [:hihot]
2014 09 29
Uzas, nista ne mogu preko trazilice naci, izbaci mi milijun stvari koje nemaju veze s tim sta trazim, izludjuje me to [:frustriran] To mi je defff najgora stvar ovdje.
2014 09 29
Ja mislila neki po život važan problem, a kad tamo.... Fakat babinjak. Samo zasjede pa koja će prva zabit nož u leđa. ? Pardoncek... Tuziti adminki..jer to je tak odraslo.. [:sramezljiv] [:smije]
2014 09 29
Nikog ne tuzakam, niti se zamaram, samo kazem da se ne moze nista naci pomocu trazilice.
2014 09 29
Vrazicak da kupujes ovdje skuzila bi u cemu je problem [:jezik]
2014 09 29