Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

ajmo malo mi dajte savjet

Evo ovako stupila u kontakt sa osobom za zamjenu ona meni baloner ja njoj spagerice i razliku u cjeni nisam uopce namjerno zaboravila ubacit novac nekih 15 kn mislim da je tako bilo ali joj sam se ispricala i poslala poklone da bi ona mene sad crnila stavila mi negativu sto ja naravno nisam njoj .Poslala mi nazad moj paket i da joj vratim njezin baloner na sto ja ne pristajem jel mi je dala neg nisam ju ni trazila nazad svoje sandale jel uopce to inace ne radim .Eto sta vi sad mislite urke moje [:place]
2014 10 07
Oprosti, ali ja tebe ništa skužila nisam. [:sramezljiv]
2014 10 07
Pa uplati joj tih 15 kn na račun.....
2014 10 07
ja sam skužila, jbg ako si zab novac onda si ga trebala poslat.... :D
2014 10 07
ako sam uopće išta shvatila, a teško je shvatiti iz pet redaka riječi sa samo dvije točke - ti si njoj trebala poslati artikl i 15kn? a nisi nego si slala poklone.. trebala si poslat pare i mirna bosna..
2014 10 07
Zamjena između balonera i sandala. Sandale 15 kn jeftinije nego baloner. Žemska zaboravila poslati 15 kuna, te poslala darove umjesto toga. A ova joj drmnula negativnu zbog tih novčića...ovo ostalo kužiš, ne [:hihot]
2014 10 07
zanimljivo
2014 10 07
Pa što si joj slala poklone? Trebala si joj naknadno poslati ono što si prvi put zaboravila.
2014 10 07
Hvala što ste mi objasnile. [:kesi] [:hihot]
2014 10 07
Pa ako si zaboravila poslati novac onda si ju trebala traziti broj racuna i uplatiti razliku. Pogotovo ako si ti htjela zamjenu a ona te tražila da nadoplatiš njenu razliku. Po meni nisi korektna jer izašla ti je u susret za zamjenu koja odgovara tebi i tražila te neku siću koju ti na kraju nisi poslala. Fer i korektno bi bilo da si tražila podatke za uplatu razlike. A ona je vjerojatno sada odustala iz principa i želi natrag svoju stvar. Jer dosta cura se pri zamjeni naprave lude "pa zaborave"
2014 10 07
uplatiš joj novce i rješen problem, na takve se stvari treba paziti..
2014 10 07
da se poštuje dogovor,ovakvih stvari ne bi bilo.uostalom,na miran način se riješi u inboxu sa curom,a ne razvlači po forumu [:smijesi]
2014 10 07
a sandrajur tvoj rječnik na povratnima (komentar na negativnu i neutralnu) je zbilja dostojan jedne dame [:boji]
2014 10 07
ajme aaliyah,to nisam ni vidjela [:boji]
2014 10 07
A zašto si joj naknadno poslala poklone umjesto novca?
2014 10 07
1 2 3 4 5