Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

sta napravit?

kojoj curi?? [:sokiran]
2014 10 14
zasto bi ti nju blokirala? dodji nekako do nje tj svoje love, javi administratorici, otvori posebnu temu, stavi link doticne, potrazi ju na fb.. a opet s dr str, mozda nije stigla, ima li povratnih i sl.. nadan se da ce ti sve bit ok na kraju
2014 10 14
nekoristim bas ovu stranicu,tj. Ne prodajem nista samo kupujem..pa neznam bas kako sve funkcionira...uplatila sam joj 260kn to nije bas malo novca
2014 10 15
Ivaprodajaiva
2014 10 15
Kao prvo, srećo, nemaš ni jednu povratnu - kako onda kupuješ [:sokiran] ?! Kao drugo, kad si joj uplatila, tj. koliko dugo se ne javlja?
2014 10 15
Hoću reći - nisi se baš nakupovala....
2014 10 15
Gitadevi, nemoj curu napadati. nije tvoja stvar koliko je kupila ili nije. ako si zainteresirana za njezin slucaj, savjetuj je sto i kako da napravi, ako nisi, pusti... [:smijesi]
2014 10 15
Slusaj ti pametna gita...kupovala sam preko prijateljice,pa sam nedavno otvorila svoj profil,i to uopce nije tvoj problem...pitala sam za savjet ako neznas nesto pametno napisati nemoj ni pisati
2014 10 15
Malamumka s takvim stavom "na nož" ti se ovdje piše vrlo loša sudbina. Kada tvrdiš da ovdje kupuješ, a nemaš niti jednu ocjenu kao kupac, to svakako ulazi u ocjenu tvog kredibiliteta. A sad da li je preko frendice, babe il rođakinje, nas nije briga, niti to možemo znati. Gita te lijepo pitala za okolnosti, nauči se pristojno i odgovoriti. U krajnjoj liniji ne treba nama pomoć, već tebi.
2014 10 15
Pa nemam ocjenu jer sam nedavno otvorila profil kako nebi prijateljicu gnjavila,bila sam ljuta i to je to,budimo realni nikom nebi bilo drago nesto platiti i isto to ne dobiti..koliko citam cure se zale jer su uplatile samo 50 kn. Ja sam 260 i smatram da to nije mali novac..ja sam samo htjela pomoc kako rijesiti problem.NIje u redu nekom uplatiti i da ti se taj isti vise ne javlja a on line je...oprostite ako sam nekog uvrijedila nije mi bila namjera ali eto pukne covjek nekaka pa se izbroji na nekog tko nije nimalo kriv
2014 10 15
1 2 ... 10 11 12