Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ja jednostavno nerazumjem neke cura s krpica...

AnaMarija95 s tim se slažem, to i mene najviše živcira.. da su cijene napuhane do bola. :) Znam da svatko ima pravo na to, ali namučim se dok u hrpi precijenjene kineske robe nađem nešto. Btw, kad stigne plaća javim se [:smije]
2014 10 09
Danas sam dobila poruku od jedne curke za zamjenu - hoće kapicu od 20kn. Sad...ok, čovjek si pomisli nemaju svi 20kn, al ta teorija pada u vodu kad vidiš što one prodaju... I da, njoj je u opisu "o meni" pisalo "nisam za zamjene" [:hihot]
2014 10 09
ovo je prodaja rabljenje odjece,stranica za nas koji nismo u prilici kupovat novo i skupo..cemu onda napuhivanje cijena,ponizavanje,bahatost i nekultura??svi smo tu zbog istog,niko nije bolji il neznam sta
2014 10 09
vidjala sam i da pisu tipa : nudite samo moderne stvari,nenudite mi svoje zadnje smece iz ormara i sl. sta ja znam sta je kom moderno a sta smece...nicija odjeca tu nije smece..u cilju nam je zaradit il napravit dobru zamjenu..nekulturu cuvajte za sebe
2014 10 09
Najjaca stvar! Preferiram zamjene, ali kada vasa stvar dode na moju adresu tek onda ja saljem vama. Bolest!
2014 10 09
Nina meni je i draže kad vidim takve opise jer znam s kim ne želim imati posla, a ne da krenem dogovarati pa ispadne suradnja iz pakla.
2014 10 09
Nekulture ima svugdje pa tako i tu. Kad meni netko nešto izmjeri zahvalim na trudu, a ja najčešće ne dobijem ni bu ni be. [:jezik] Ne očekujem da kupe, samo očekujem da se ljudi ponašaju kao što bi to činili u pravom dućanu. Kao da su svi zaboravili 4 čarobne riječi. [:smijesi]
2014 10 09
AnaMarija95 i meni je to presmijesno..stvarno bolesno
2014 10 09
ComeStai nazalost ljudi vise ni neznaju carobne rijeci....tocno se razocaram kad otvorim krpice...tolko prevarenih cura,tolko preseravanje,napuhanih cijena,vrijednja..najmanje onog sto treba bit
2014 10 09
oktopusy [:kesi] bok...nasmijala si me svojim postom hanami [:kesi] bok...meni dakle šalji prekolivadne pozdrave, ja nisam promijenila kvart [:jezik] nina - što se zamaraš drugima, ma preskoči sve što te nervira....promijeniti možeš samo sebe, druge ne. Take it easy [:smijesi]
2014 10 09
[:poljubac]
2014 10 09
wizardice nemoj biti ljubomorna, vidiš da je Pia pobjegla glavom bez obzira [:smije] [:poljubac]
2014 10 09
hmmm...ne znam, mozda si ju stalkala preko livade u onom spajkastom braletu pa je utekla [:jezik] [:smije] ?!
2014 10 09
Da bar, bila sam dolično odjevena. Razmijenile par rečenica i utekla [:smije]
2014 10 09
Evo, i nina je utekla [:jezik] , indikativno...možda tako djelujemo na ljude [:smijesi] ...'aj bok!
2014 10 09