Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Mrzim...Kad me prave ludom.

pa da novcanik ima 10kg nebi postarina toliko kostala, to je hp express ili s otkupninom
2014 10 11
Hp express. Slala sam nedavno 1.5kg paket s otkupninom i pt je bila 36kn. Nebitno koji grad u hr
2014 10 11
Jos to da mi je lijepo rekla da ja placam postarinu..Pa naravno,ja sam to rekla,ja placam pt i zato sam je i pitala koliko tocno da uplatim..Kaze 50kn.Kontam,ako je spustila novcanik na 40..10kn za obicnu pt..
2014 10 11
A zasto bi bio sa otkupninom,kad je njoj na racun placen novac..Opet ne kuzim cemu tolka pt..
2014 10 11
Cura ne zna cjenik pošte i način slanja. Ukoliko si platila još dodatnih 36kn poštarine poštaru, tada je poslala putem hp ekspress. Takav način slanja je najskuplji, a isto je neki nazivaju preporučena pošiljka. Poštarina za jedan novčanik bi ti izašla 10kn obično ili 15kn preporučeno. Nije istina da je cijena slanja skuplja ako se radi o nekom drugom gradu unutar Hrv. Sve se računa po težini paketa.
2014 10 11
Bitno da je rekla da je imala hrpu transakcija na krpicama..Ne znam samo s kime..
2014 10 11
Kako bi bilo da podijelite tu poštarinu?
2014 10 11
Sorry što se ubacujem,slala sam curi tajice obično prioritetno i čini se da je paket ispario u bespuću pošte [:frustriran] [:pospan] i jučer sam išla na poštu pitati koja je procedura i napravili su potražnicu. Imate li iskustva s time,ima li nade za paket? [:place]
2014 10 11
Pa vi i dalje šaljite poštom [:smije]
2014 10 11
Mukica za obicno prioritetno nema potraznice. Mora da je bilo preporuceno prioritetno. Ja sam 3 puta pokrenula potraznicu. Ni jedan nisu pronasli ali su izvrsili povrat novca u iznosu 5 placenih postarina. Znaci ako je pt bila 15.50kn povrat je 75kn cca.
2014 10 11
bezobrazluk pravi, tko bi placao postrainu skoro koliko i novcanik, kako je znala poslati s otkupnino ako su joj novci vec uplaceni, trazite povrat novaca ili uradite isto, poslajite ga istim putem ako i ona vama i to je to uz prethodno vracanje novaca
2014 10 11
Nije ni tisak zlato.meni je Primopredaja najbolja,ali je onda trziste ograniceno [:sokiran]
2014 10 11
s obzirom na sve rečeno ja bez obzira na sve mislim da je "najpoštenije" slanje tiskom 15kn na sve (još uvijek) [:hihot] a može se slati i vikendom i blagdanom(u većini slučajeva) ..novine uvijek idu [:zaljubljen] molim popust na tisak pošto ih reklamiram [:hihot]
2014 10 11
Kikach...i onda dr str ne preuzme paket pa ga kupac dobije nazad, +jos jedna postarina [:sokiran]
2014 10 11
joj u pravu ste na to nisam ni mislila [:tuzan]
2014 10 11