Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Vanzemaljci u inboxu

Guess Od XXXXXXXXX , prije 1 sat Poštovana. Nisam sigurna dali sam od vas kupila traperice.. Guess 34. Pošto su mi jako velike a teško mi ih prodat jer imate koju sliku kad set ih nosili da ih stavim na moje krpice? :) smisnamala prije 11 min l.p vi niste al ja jesam sigurna da ih niste kupili od mene :)))) .......................................................... [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2014 10 14
zaštitila sam identitet pošiljatelja al morala sam ovo podjelit sa krpičarskom populacijom jer je mene nasmijalo [:smije]
2014 10 14
Bome je i mene [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 10 14
hahahaahah ne vidim razlog da ne uslika sama? Nego da traži od tebe tvoje i još a kraju nije ni kupila od tebe [:hihot] [:hihot] [:smije] [:smije]
2014 10 14
Wtf? [:sokiran]
2014 10 14
I meni jucer ista poruka stigla [:smije] [:smije] mislim da je tim ljudima stvarno toliko dosadno da ne znaju sto bi sa sobom...
2014 10 14
[:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:vrti]
2014 10 14
OMG. Nisam sigurna ali jel imate slike hahahhahaa
2014 10 14
Ja sam joj odgovorila da od mene sigurno nije jer od osnovne u taj broj nisam stala, ali da imam siroku ponudu pa je slobodna bilo sto drugo kupiti [:smije] [:smije]
2014 10 14
34 joj je veliko.. :O :D
2014 10 14
Tea veliko joj je vraga....taj od kog je kupila ima bolju guzicu pa onda to je taj izgovor (a kako nije baš sigurna-možda ih je i u dućanu kupila a ne na krpama) [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2014 10 14
Meni je super kak ljudi ne kuže razliku između "jel" i "jer" [:hihot] Al kaj im neće sve past na pamet..... [:smije] [:smije]
2014 10 14
Gea [:smije] [:hihot] [:hihot]
2014 10 14
e ma jezikoslovstvo i gramatika je tu manje bitna...štob rekla jedna ovdje što je izvjesila oglas da je isto PIČKASTA HALJINA i ČIPKASTA HALJINA [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] jest stvarno sinonimi [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2014 10 14
eto primjera kako se zitza materijal za bacanje machora u nesvijest [:smije] [:smije]
2014 10 14
1 2