Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Loše korisnice

1199 Littleprinces , prije 23 minuta prijavi | ↑ sjaši vec jednom 725 MaryBoo , prije 22 minuta prijavi | ↑ Hahaha koja tuka, koja je poanta stavljanja bilo kakve slike djeteta, osim ako to nije baš to dijete za koje se skuplja pomoć? I onda je to bespotrebno. Bože, koji psihopat. smije 341 BluebellStore 128 Teadragomije 6228 corygan 548 Marina1979 13870 cipelitza SVE SU PSOVAČICE i jako nekulturne!
2014 10 15
e ta little me ubila u pojam [:frustriran] [:frustriran]
2014 10 15
O kojoj temi se radi? [:boji]
2014 10 15
jel tako što su nekulturne bezobrazne a ja samo tražila da se pomogne ok skinula sam sliku bebe s neta al sam ispala prevarant ajme majko!
2014 10 15
i mene zanima o kojoj se temi radi?? [:ljut]
2014 10 15
loša si jedino ti helena i neznam kako te nije sram. Lažeš i psuješ a među oglasima ti se smješi slika isusa. pljuc
2014 10 15
e super tema helenalena! bas sam komentirala koko ovdje ima ljudi koji se na nama ocito izivljavaju... hvala na podrsci tina [:poljubac]
2014 10 15
helenalena nemaju na kog doma vikat pa nas tu gnjave [:hihot] inače ova prva n popisu je počela glumit adminku da kršimo pravila a neke se 5 puta na dan reklamiraju i njih ne gnjave a ja nešto na temu skomentiram i napad ili otvorim temu [:place]
2014 10 15
horvati112 treba klub pravednika osnivat [:poljubac] [:poljubac]
2014 10 15
sve je to ok, ali nije lijepo skidat slike tuđeg djeteta s neta... a i sama ta pomoć, to i mene živcira. Jedna romska obitelj je tražila pomoć za svoje djete tobože smrtno bolesno, moljakali su od fejsa, neta i ostalih mogućih sranja, imali 4-tvero djece, i tog malog, tu bebu su stavljali i molili za njega da je smrtno bolesno. Bože dragi, tako sa tim nevinim djetetom [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] a slika od nastarijeg sina, znači kojih 19 god, u autu BMW, a klasa!!! Mater ti!!!! Ufff [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2014 10 15
moram uzet nest za grickat bit ce zanimljivo cini mi se [:smije] [:smije] [:smije]
2014 10 15
Mala vrijeđa naveliko i naširoko, o tome se radi. Pročitajte cijelu temu koju je linkala. [:pospan]
2014 10 15
missmode pa ozb? di je to bilo? bmw [:sokiran]
2014 10 15
Osnivacica teme je moju mamu nazvala plitkom, a nezna ni mene, mene je izvrijefjala u inbox samo na temeljubtoga sto sam napisala u forumu da je plitko vrijedjati ljude na osnovu izgleda i nacionalnosti, za Bosanke je rekla da imaju ogromne glave, prazne, za zg cure je rekla da su purgerke bez mozga, za neke korisnice je rekla da su debele, vrijedja svih, i to jos salje uvrede u inbox, za svakog tko.komentira na tom forumu
2014 10 15
joj maryanna dobro da se ti zabavljas [:smijesi] ja moram odmah otici kad vidim kakvih ljudi tu ima, a uvijek se sa nadom prijavim da cemo sae opustiti i nasmijati a ono... [:tuzan]
2014 10 15
1 2 3 4 5 ... 10