Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

eto da podijelim s vama....

imam nekoliko stvari koje poklanjem... imam nekoliko stari koje poklanjam uz kupnju.. sve ok.... i za sve dogovore sam... [:smijesi] ali,, ajde cura me pita,,,, da joj poklonim TRI majice...ajde dam ti te ri majice... ali onda bi dotična da šaljem o svom trošku... jer nema za ptt????? a bože mili ni ja nemam ... svi smo mi tu zbog neki nedostataka.... [:tuzan]
2014 10 15
Ajoj [:pospan] ja mislila kako tema pocinej : eto da podijelim s vama mislila sam da si dobila na lotu pa bi malo podilila sa nama [:smije] [:sramezljiv] a kad ono..... [:sokiran] a sto te cudi vise [:vrti]
2014 10 15
hahha aurora [:smije]
2014 10 15
Das im mali prst, oni bi cijelu ruku :/
2014 10 15
vjeruj, to je ništa.. ima ovdje i gorih [:hihot]
2014 10 15
hahhaaa... Aurora da bi bar bilo to... sigurno bi neku nagradila... ma sve vas s nečim.. [:hihot]
2014 10 15
da.... cure moje ima svšta... baš daš prst ,, i nije dosta... daj cijelu suku... [:smije]
2014 10 16
Dobro došla u iskvareni svijet krpica [:smije]
2014 10 16
Dobro si ti prošla [:smije] [:smije] da te nije još nas...a kako ne bih poslala o svom trošku [:hihot]
2014 10 16
baš tako uniguea.... [:smije]
2014 10 16
Pojedincima ni utući u blentaru da šoldi ne rastu na stablu [:smije] onom kome uistinu treba baš i ne pita tako olako...i nije pohlepan [:znoji]
2014 10 16
weinr to si dobro rekla... sad već padaju sa stabla.. samo ih treba pokupiti... [:hihot]
2014 10 16
zicarosa je pun svijet, kao i naivaca .. cisti app, ne se sekirat,, ima i nizih oblika zivota od tih kaj zicaju, one koje cekaju tragedije, pa krenu unesrecenima nudit 50kn za predmete kalibra [:place] [:smije] paciotti i desigual. [:smije] [:smije] [:smije] s postarinom u cijeni. za oboje [:smije]
2014 10 16