Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

"muškarci" na krpicama

Od xxxxxxx prije 8 dana, 21:37 pozdrav, zanima me onaj kupaći koji nudite...evo kako stoje stvari htio bih curi za rođendan pokloniti neku takvu stvarcicu pa me zanima jeli moguće da dobijem nešto više slika tog i jos pokoji savjet jer mi je svaki dobro dosao ... ima još mjesec dana do rođendan al htio bih da to bude sigurno i da necu sa poklonom kasniti:) smisnamala, prije 8 dana, 23:40 l.p evo kako stoje stvari s kupaćim...on je nov nenošen...ne znam što bi ti više slikavala, koji dio...a ja u njemu da se slikam to ne radim...dakle sve što trebaš znati je koji broj grudnjaka nosi...gaće su univerzalne jer se vežu sa strane, dakle idu od S do L...objasnit ću ti slikovito na S je guza malo pokrivenija a na L skrivenija...to je sva filozofija...a gornji dio ide na košaricu A, B i C....mislim nateglo bi se to i na D al ajde iskreno ne preporučam ...to je prednost kod kupaćih šta imaju trokutiće...to je to hvala jesam li pogriješila možda šta se nisam slikala??? [:smije] jer nije se javio/la kasnije [:smije] [:smije]
2014 10 16
Ne jave se ni žene. [:kesi]
2014 10 16
[:hihot]
2014 10 16
Ako sise vise, trokutići ne pomažu, što ga nisi pitala vise li joj sise? [:hihot]
2014 10 16
Trebala si ga tražiti njenu sliku pa da mu kažeš hoće li joj stajati...hahahahhahaa
2014 10 16
Ivana ivana,daj se ti malo vako, malo onako. [:hihot]
2014 10 16
Uostalom ovdje imaš na vagon il na izvoz onih koje vole prćenje, vjerujem da bi rado odradile fotosession u badiću...pa to bi im imponiralo... [:hihot]
2014 10 16
ivana [:smije] ovaj ima 10ak stranica rublja u omiljenima...puno tog on njoj naumio kupit [:smije] [:smije] [:smije]
2014 10 16
za svaki dan - smisnamala.... [:hihot]
2014 10 16
ja mislim da on želi konkurirati ovdje sa svojim foto uradcima s vašim vešom...
2014 10 16
možda ta njegova slavi rođ.svaki tjedan
2014 10 16
Pa daj pitaj ti njega,da mu možeš ti malo vako malo malo. [:zaljubljen]
2014 10 16
skroz si pogriješila...i izgubila kupca- vidim već ...nimalo visi fleksibilna [:smije]
2014 10 16
baš se potrudio sa spikom, nema šta. dao si je truda mada je skroz proziran.
2014 10 16
ma svaka mu cast koliki se post namucio napisat da bi dobio sta je htio...i ondak ga ti tak otkantas [:smije] [:smije]
2014 10 16
1 2