Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Možete li mi molim vas izmjeriti ?

[:smije] [:place] [:smije]
2014 10 16
Pa kazem, ponekad prepisem. Evo npr danas me cura trazila mjere, poslala sam joj i klinac me jurio van na igraliste i nisam prepisala jer sam jurila van za njim. Eto, kasnije se nisam ni sjetila.
2014 10 16
ja u zadnjih par oglasa nisam napisala mjere... moj grijeh... [:sramezljiv] vidim da to malo tko radi, pa rekoh, da probam i ja... btw... nitko nije pitao za njih... mislim da ću se vratiti starom zanatu mjerenja [:smije] kad se vratim iz traženja svoje kutije s patlidžanom [:smije]
2014 10 16
[:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:boji] [:boji] [:boji]
2014 10 16
Millt - zapravo su me se baš dojmile ove mjere. Različitim curama su bitne različite stvari jer su i različite građe. Neka ima široka leđa, neka velike sise, neka debele zglobove, a neka jaka bedra. I naravno da će pitati jer im je bitno da im novac ne propadne. U krajnjoj liniji svi bi trebali željeti da nam kupci budu ne samo zadovlljni suradnjom, nego da taj artikl i nose (a ne gledaju kako da ga preprodaju na krpicama). kikach - potapšaj se po glavi i evo ti još jedan keks
2014 10 16
[:sramezljiv] [:hihot]
2014 10 16
dakle, da zaključimo, na upit mjerim, čak i ponovno ako treba, ali ono što me obično namuči - dužina gazišta iznutra, u visokim čizmama, ajde ako imaju cif, ali ako nemaju... [:place] [:hihot]
2014 10 16
I još jedan mission impossible - obujam *peep* oko *peep* [:hihot]
2014 10 16
I zlatno pravilo: triput mjeri, jednom sjeci [:hihot]
2014 10 16
[:sokiran] [:sokiran] to još nisam imala [:boji] obujam [:boji] možda bolje da to pobrišeš, sad si dala dobru ideju čitateljima [:frustriran] [:smije]
2014 10 16
Jel sad bolje? [:sramezljiv]
2014 10 16
[:smije] [:smije] [:smije] [:place] [:place] [:place]
2014 10 16
1 2 3