Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Korisnica paolamala

ufffff. nakon (gotovo) tristotinjak (lijepih) suradnji na ovoj stranici evo i moje prve ne tako lijepe. napravila sam akciju prodaja Nike torbe i javile su se dvije korisnice, od kojih je paolamala bila prva koja se javila. dala sam joj podatke za uplatu, rekla je da je uplatila i da će uplata biti za dan vidljiva. taj dan sam predavala još dva paketa pa sam predala i taj za nju, a da prethodno nisam provjerila uplatu (znam, znam, ali mislila sam da ne idem do Tiska dva puta, osim toga cijena torbe je bila smješna - 25 kn, za original Nike torbu). javila sam joj šifru paketa i zamolila joj da mi javi kad paket stigne. danas sam provjeravala jednu uplatu i skontala sam da mi paolamala uopće nije uplatila (iako je tvrdila da jest), provjerila sam na stranici Tiska - paket je u tišini podigla. znam da sam si sama kriva što sam slala prije no što sam provjerila je li uplata sjela, ali ni na kraj pameti mi nije bilo da bi netko rekao da je uplatio, ako nije [:tuzan]
2014 10 18
prije par dana se pisalo o njoj,da je prevarantica...
2014 10 18
nekidan je bila tema o njoj
2014 10 18
nema teme,obrisana je
2014 10 18
Još ju nitko nije očerupal??? Pa mala stalno hara po krpicama
2014 10 18
[:tuzan]
2014 10 18
I meni je milijun puta palo na pamet da pošaljem iako uplata još nije sjela, jer uvijek gledam da napravim što više stvari kad mogu.. ali upravo iz tih razloga ne želim to napraviti. bolje sačekam i odem kada vidim uplatu :D a ti ništa, je*** 25 kuna, tebi je čist obraz, njoj negativna i to je to :D
2014 10 18
jel to vjerski nastrojena paolamala koja je na jednoj temi pisala o bezbožnicima? mislim da je cura otvorila temu o malim zelenima pa se dotična oštro suprostavila. :D
2014 10 18
Usput, ako je već to napravila - dajte ime i prezime da znamo za ubuduće! ona može lako napraviti novi račun pa opet to raditi
2014 10 18
I uzmite mobilne aplikacije,na kojima pratite sve preko mobitela,obična aplikacija kao i bilo koja druga.Košta vas 8 kn mjesečno,mislim,sve imamo te androide,nemojte se mučiti.I meni je ful bilo nezgodno prije,no sad ju imam,i upišem svoj kod i sve ama baš sve vidim kad ju otvorim [:zaljubljen]
2014 10 18
ja koristim isto mobilnu aplikaciju - to sam htjela još neki predložiti svim curama! em je brza, em ne moram svaki put ići do banke i čekati u redu da uplatim novac, em odmah napravim screenshot da pošaljem potvrdu o uplati :D i odmah vidite kada sjedne novac!
2014 10 18
Na nju sam već poslala adminki da je sumnjiva..ali adminka ni mu ni bu.. A žena je bezorazna, vrijeđa, pa se ne čudim da je to neki troll profil pitaj Boga koga ovdje.
2014 10 18
Ja imam hpb tekući,,šta trebam napraviti ,,da i ja mogu tako provjeravati.To sad prvi put čujem [:sramezljiv]
2014 10 18
ProDanovich, je, to je ta. Još mislim da je curama koje su "bezbožne" dijelila negativne pa brisala, uglavnom ludača neka...
2014 10 18
Šta sad, gdje je ona negativna od neki dan što je bila na njezinom profilu? [:znoji]
2014 10 18
1 2