Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

samo sam čekala kad bu počelo....

počelo je Od chicharito , prije 2 minuta imaš možda nošenih najlonki za prodati? [:sokiran] [:smijesi] [:hihot]
2014 10 18
Ajme opet [:smije] Ali, gledala sam jedan dokumentarac o čudnim načinima zarade, jedna cura si faks između ostalog otplatila prodavanjem nošenih najlonki [:smije] Tako daaa.. mogli bi preimenovat stranicu u Moje najlonke, vjerojatno bi prodaja bila veća [:hihot]
2014 10 18
ima,koja,čujem da dobro plaća, rekle mi danas cure, čak ima cjenik,hajde ja nemam.... [:vrti] [:sramezljiv]
2014 10 18
hahahaha a jbt.
2014 10 18
ali danas većdrugi put, samo drugi nick, još da sam mladica, ja bi razumjela...ali sa 19 +.,pa fakat, kaj onda ako prodajem rublje,ne hoda mi na pamet nekaj drugo, tu smo radi prodaje...a to kaj Aya veli, tko voli nek izvoli....ali , ja zbilja samo nedužno prodajem zaljubljenim curama robicu...i nemam nikakve naopake namjere... [:vrti] [:sramezljiv] [:hihot] [:smijesi]
2014 10 18
imam ja ,,,nek dobro plati [:smije] [:smije] od jutros su na meni [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2014 10 18
[:smije] [:smije] [:smije] da, mislim da ću definitivno napravit stranicu za prodavanje nošenog veša [:smije]
2014 10 18
ma nek kupuje...j**e se meni za nosene najlonke...ako dobro placa :) [:hihot] [:hihot]
2014 10 18
ne kuzim sta ce im nosene najlonke. barem one nisu skupe
2014 10 18
Dasnas sam od jedne cure dobila cjenik, nadam se da se neće naljuti ako ga sada objavim, tako i onako budem obrisala temu...pa da znate kako se kreće ovakva stvar...jer ona je isto imala problema... Prodaš mi nošene/neoprane carapice,najlonke,stopalice,gacice,tangice,također me zanimaju stare nošene balerinke,tenisice,cipelice....u potpunoj diskreciji 100 %...dobro placam,i brza realizacija!! ;) ...a iskreno to mi je fetish,ali apsolutno i potpuna diskrecija...evo ja cu ti dat ponudu pa razmisli...ako ne,sorry na smetnji! ako si za...znaci za dvoje tangica,dvoje gacicia,jedne najlonke,jedne dvije carapica,jedne balerinke/tenisice...osnovica je 250 +60kuna slike u carapicama i najlonkama,slike stopala + 30 kn slike u tenkama i balerinkama i štiklama + 130kuna slike u gacicama i tangicama,obje strane + 30 kuna postarina = 500 kuna!! Razmijenimo potrebne podatke,posaljes slikice,nakon toga ja uplatim novce na racun i ti posaljes robu i u potpunoj diskreciji to obavimo
2014 10 18
jezuš
2014 10 18
premalo ak oće i balerinke/tenisice i tolko robe [:smije]
2014 10 18
Ma to svima šalje...već godinama...
2014 10 18
Gledajte , to je isto tako kao da žena prošeta minicom ili u korzetu po ljeti na traperice...kaj je meni lijepo za vidjet na mladim curama, i sasvim nedužno, tak je tu, ako prodaješ žensko rublje... [:hihot]
2014 10 18
no, dobro ja sam tu nova, pa sam malo [:sokiran] ,ali bum se prilagodila, ak je tka ,tak je... [:sramezljiv] [:hihot] [:poljubac]
2014 10 18
1 2 3