Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ima li ovde devojaka koje salju za Srbiju ? :)

Veliki pozdrav ! Ja svratih sa sajta mojekrpice.rs :) Svidja mi se puno stvari kod vas,devojke i dame,i moram da priznam da ima kvalitetnijih stvari nego na nasem,srpskom sajtu.Zanima me,je li ikako moguce da ukoliko nesto kupim to posaljete u Srbiju ? Zna li iko kako to funkcionise ? Hvala najlepse unapred !
2014 10 18
osoba kojoj uplacujes mora imati devizni racun...2-3 dana se ceka da sjedne na njega... a cjenu postarine ne znam :/
2014 10 18
Sto se tice slanja,jednostavno se kod nas u pošti kaže da paket ide u drugu zemlju,u ovom slučaju u Srbiju. Samo sto je postarina skuplja. Ali ne znam kako funkcionira sistem uplaćivanja novca
2014 10 18
moguce je, ali su postarine jako skupe pa se ne isplati...mislim da je preko 15 eura postarina za sve :/
2014 10 18
Ma sve zavisi o težini paketa,ali poštarina je skuplja sigurno. Definitivno se ne isplati ako je poštarina skuplja od artikla :/
2014 10 18
Postoji opcija još eventualno ako vozi neki autobus za tvoj grad pa da se zamoli šofera da to preveze (uz neku naknadu naravno) [:smijesi]
2014 10 18
ja imam otvoren devizni račun i novci sjednu isti dan ako je slanje prije 12h,a ako je kasnije onda su drugi dan na računu :)
2014 10 18
vidis meni na splitskoj rekli dva tri dana...taj devizni... ako si iz beograda ja ti mogu slati autobusom ;)))
2014 10 18
ja saljem i suradjivala sam s inozemstvom, imam i profil na srpskim krpicama [:smijesi] [:zaljubljen] cak imam i povratnu [:smije] [:hihot] nije istina samo za devizni, gluposti, moze se uplatiti preko western uniona takodjer nije istina ni da su postarine skupe, preporucena (ova koja je kod nas 12kn), za srbiju je 60kn, sto je skroz ok, ja uk postarine privatnim sellerima znam placati i po 15GBP za tracked, ako ti se nesto svidi, neces se djiberiti za postarinu, 30-40 kn vise-manje [:pospan] bus posebni odjeljak (neogranicena tezina) je 10 € jer se ove malo skuplje stvari bas i ne isplati slati po princpiu "dam soferu za kafu", bolje sprijeciti nego lijeciti
2014 10 18
mogu i ja slati u srbiju :)
2014 10 18
kourtneyVintage najbolje da tamo gdje ti se sviđa nešto pitaš jel bi ti se poslalo u Srbiju. Jer većina korisnica krpica ni ne zalazi na forum. Ja na primjer imala sam krpice godinu dana prije nego sam otkrila forum [:smije]
2014 10 18
Ja sam slala,no manje paketiće,pt je bila oko 25 kn. No cure su prema njihovoj želji i na njihov rizik prethodno poslale novce u pismu. Sve je prošlo ok. [:smijesi]
2014 10 18
Ja sam slala jednom paketić a nekoliko odjevnih predmeta ali poznanici u Suboticu platila sam 80 kuna. Ali slažem se s @manna0405 oni tebi paketić a ti njima novce u koverti [:smijesi]
2014 10 19
pa i paypal mi se cini kao dobra opcija...? svakako je provizija manja nego kod western uniona, a definitivno je sigurnije od slanja u kuverti..? o deviznom ne mogu pricati jer ga nemam, no ovako na prvu mi se paypal cini kao najzgodnija varijanta.
2014 10 19
Western Union [:smijesi] Ja sam tako primila uplatu, ali ne znam kolika je provizija. A novac možete odmah podići, kod Paypala to dulje traje. [:smijesi] A budući da su nam uveli IBAN, mislim da bi trebala biti moguća i uplata na tekući račun.
2014 10 19