Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

a ja sam valjda jedina :(

da, kod nas u kc ima svašta, od starsa, nautoilusa,puba, orinoca, holly club al tam ne izlazim gotovo nikad, orinoco i al capone, uvjek po kafićima tamburaši... ma uvjek ima nečega
2014 10 19
nautilusa* malo mi se slova upadaju [:hihot]
2014 10 19
e da ...to sam bas htjela reci... neki vikend smo decko i ja pukli i osli sami do Kc...i kud cemo...ajd art... tamo smo popili par piva i pogledali film na tv-u [:hihot] [:hihot] ..i kud dalje...ajd do starsa...i svirali su neka 2 tipa ... rock mjuza...i bili su zapravo jako dobri... nautilus onako... nije moj djir...u pubu nikad nije bilo ljudi kad sam isla pixel mi je ok zbog mjuze i stila....al previse djece kak je netko vec spomenuo ... a za virje... kombinacija 5ica i playboy... isusek koja vremena [:kesi]
2014 10 19
[:hihot] [:hihot] i mi smo uvijek prije Playboya isle do Petice [:hihot] e i vidjela sam da je u Lotusu u Virju svaki vikend bila svirka ovo ljeto, uvijek neki ok bend, mozda je jos uvijek, neznam. kad smo mi izlazile u pub, prije 4-5 godina, svaki vikend je bila neka rock svirka i jako cesto je pjevala Lidija Bacic (sa svojim rock bendom Zodiac - prije nego se prebacila na narodnjake). Bilo je odlično, a za fajrunt smo uvijek isle do kuglane i Nautilusa. Orinoco, al capone, holly i slicno nismo posjecivale [:kesi] ehh, to su bila vremena [:smijesi] idem spavat, tuzna mi ova tema, morala budem organizirat izlazak s curama [:kesi]
2014 10 19
ja sam hollywood davno davno prije ...al nisam bila nesto odusevljena... sve sto ima veze s narodnjacima i jos vise cajkama sam izbjegavala meni je 5ica bila drugi dom... ko inventar sam tamo bila... posto mi je vlasnik jedan od boljih frendova samo sad su tamo moji ucenici pa mi je bezveze ici iskreno ovako vikendom...
2014 10 19
Nisi jeedina :-) :-)
2014 10 19
Ja sam odrasla u '90ima hvala Bogu! [:kesi] i niti na kraju pameti nije bilo ostati doma subotom navecer!!! [:sokiran]
2014 10 19
da al razlika je da si tad imao nekud izaci, tko je volio isplesati se... biti vani do 3-4 ujutro....a sad mozes samo sjest u kafic prakticki ... koji se zatvara oko 1 i onda ides doma ili se skupit s ekpiom u goricama i sl...
2014 10 19
Ja sam pocela izlazit s 15 (sto je mozda i malo prerano, al eto, jesam) i do 23-e sam intenzivno izlazila, i nebi to mijenjala za nista, imam predivne uspomene s drustvom, prijateljicama, milijun slika koje si rado pogledam s vremena na vrijeme, stvarno divnih uspomena [:zaljubljen] Tako da cure, odite van, kad cete ako ne sada [:kesi]
2014 10 19
Ja isto već godinama živim ko penzioner. I isto se uvjek zapitam jel to sam ja tako živim ili ima i drugih? [:hihot]
2014 10 19
pa i ja sam s 15... sa tamo 16/17 intenzinije doduse al kad vidim da danas sa 11-12 god su vec naveliko vani i da ne pricam kako obucene... 15 uopce nije prerano ... jos za ono doba...
2014 10 19
još je gore kad ti subota ode na posao ili učenje [:smije] [:smije]
2014 10 19
skoro 25 god mi je, ne uzlazim nit me to više interesira baš tak da briga me. Odem s dečom nekad na večeru, na piće, u kino i ok. Ni ne pijem pa whats the use.
2014 10 19
Ma kaj ima ljepseg od vucaranja od kauca do kreveta [:zaljubljen] do prije par godina zivjela sam za izlaske, kave i razno razna druzenja, a danas s 26 godina zivim za mir [:kesi]
2014 10 19
1 2