Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Fitness- idemo cure pokrenimo se :)

e ovako cure potaknuta komentarima na forumu krpica,a razno raznih stranica na fejsu odlucila sam na krpicama mozda pomoci, ako neke cure ne budu bile prepametne pa komentirale ovo nije tema za krpice ( bas me briga ovo je forum na krpicama [:smije] ) dakle ovako.. zenama je nekima najveci problem debljina, nisu zadovoljne svojim tijelom, cesto nemaju vremena za sebe pa se na taj nacin imaju i izgovore "nista ne stignem", "imam djecu" "nemam novaca za tu hranu" itd... nitko ne tjera tebe da vjezbas sat-dva ako radis po 10-12 sati i imas doma 2-3 djece ali odvojit pola sata svakako imas, ili uvesti zdraviu prehranu jesi vise obroka po malo, znaci ne natrpavati se i da jedva dises kad se najedes [:smije] izbaciti slatko svakako, cipse, cokolade itd... ja sam cura koja je sportski zivot zivjela 10 godina osnovnu skolu, srednju skolu...dok krajem srednje skole nisam malo popustila i prestala biti sportasica i nakon 3 godine hop dobila 10-tak kg, sarmice oko trbuha, celulit po nogama.. d ko bi rekao on one mrsavice koja je sve jela i nikad se nije debljala da cu biti takva... ovo ljeto dosla sam do 60 kg ok to mozda nije puno 162 cm sam visoka ali celulit se uzasno vidio po nogama i guzi, o trbuhu da ne pricam... u teretanu sam krenula 16.9. i sada je to mj dana proslo izgubila sam svega 2 kg zapravo nista, ali sto je najvaznije osjecam se odlicno, tijelo mi se oblikovalo, celulit smanjio a i trbuh smanjio iako znam da za trbuh ce trebati dosta vremena
2014 10 21
ŠTO SAM SVE NAPRAVILA U TIH MJ DANA 1. izbacila slatkise, cipse, cokolade itd. nista od toga ne jedem 2.pijem samo vodu, a kad idem u kafic narucim cedevitu 3. ubacila dorucak nista spektakularno, jer dorucak treba biti najobilniji obrok znaci skoro smijes sve jesti 4.ubacila dosta voca tijekom dana 5.ne veceram iza 19 sati 6. krenula u teretanu ( uzela osobnog trenera ) 7. izgradila svoj karakter * za sve one koji misle da tusice kuna trebas ulozit da bi se tvoje tijelo izgradio u ono sto zelis, varate se gadno, ako ne mozete placati teretanu, vjezbajte lagano doma, 80% svega ima uloga prehrane i tu je vise od pola posla napravljeno za sva pitanja, savjete itd.. pisat cu ovdje pa stoga pitajte, predlazite,ispravljajte me itd.. samo nemojte ovo popljuvati nece bit u redu trudila sam se dosta toga napisati a jos bi mogla [:smije] ajmo cure idemo se pokrenuti zajedno je lakse [:zaljubljen] [:poljubac] eto mene [slika:61d19306-2a13-46e3-b6ae-edef23f84777]
2014 10 21
ja sam krenula u 2. mj ... nisam skinula prepuno kila, ali sam se dosta oblikovala. sad nakon ljeta sam malo prestala pazit sta jedem pa sam dobila mozda 1 kg...nista drasticno i dalje me ima i do sljedeceg ljeta ce biti jos bolje... decko mi radi programe po kojima radim...svako malo mijenjamo nesto da mi ne bude predosadno nikad u zivotu nisam imala dupe... ko da me netko tavom opalio od iza...sad eto imam lagano... jedini bed je sto moram mijenjat skoro kompletnu zimsku garderobu jer mi sve veliko... znaci nisam sad u pola godine skinula 20 kg ... ono drasticna transformacija...ali sam stekla navike redovitog vjezbanja i neke pravilne prehrane i osjecam se bolje. nema vise konstantnog umora, bolova u koljenima itd da se razumijemo, prije sam stalno nesto trenirala i necime se bavila...al uvijek sam bila krupnije gradje. za vrijeme faxa sam malo s time smanjila, vise je bilo povremeno... imala sam faze kad bih vjezbala i faze kad nisam. nakon faxa se zaposlila i tu je sve prestalo e pa sad se vratilo ... [:smije]
2014 10 21
zeekay tocno to nisi izgubila 20 kg ali ti se tijelo oblikovalo kao da jesi, tako ja samo dvije kg a izgledam uzasno manja majice xs pocela nosit trenirke 34 sve mi veliko a samo 2 kg [:smijesi] bravo samo nemoj odustati
2014 10 21
ma meni je i dalje ostao trbuh i to podrucje za eliminirat...ali moramo uzet u obzir da sam ja imala daleko vise kila od tebe i ti si sitne građe dok sam ja masivnije. genetski npr imam listove ko nogometas i sta god radila nikad necu imat tanke noge. al to mi nikad nije bio kompleks... malo me sad pati sto sam pocela brljavit s prehranom, ali ne mozes ni stalno biti na posnom/znatom siru, bijelom mesu i sl.... od kad sam pocela malo mrsavit...a to ce sad bit godinu dana...otislo je 10 kg... od toga vjezbanjem do ljeta 6... sad evo par mjeseci stagniram..ali nastavit cemo dalje [:kesi]
2014 10 21
mene eto zanima sto jedete ? neki vas recimo dnevni meni.. [:smijesi]
2014 10 21
Bravo cure! MartinaBj pohvale za temu...dobro dođemalo pozitive u moru crnila. I ja obožavam sport...fitness,aerobik,nogomet,odbojka [:kesi] kad sam u pogonu stvarno se odjećam i psihički i fizički super! Uz malo dijete ne stignem baš trenirati koliko bi htjela ali dobro..proći će i to. Sretno i samo nastavite tako i dalje [:poljubac]
2014 10 21
Inge13 evo neki dnevni meni dorucak cokolino rucak (doslovno bilo sto ti je za rucak) ja ne izbacujem nista pretjerano ali manje obroke radim, evo danas npr riza dinstana na luku i svinjetina pecena vecera jaja, kuhana, pecena ( to mozes i za dorucak ) ili mlijeko popit sa tostom ma bilo sto znaci neka ti dorucak bude najobilniji jaja (kuhana,pecena), salame isto mozes, zobene, musli bilo sto rucak jedi sto se kuha za rucak ubaci dosta mesa manje priloga i kazem normalna porcija a ne da umires dok se najedes meduobroci radi si smothie, ili voce jedi vecera do laganija i ne kasno
2014 10 21
ujutro zobene s mlijekom... na posao uzmem kako kad... zrnati sir i pileca prsa (salamu), bananu ili salma, sir, one rizine plocice (stiropor) i jogurt ako ostane od rucka npr malo piletine i rize... ili piletine i dinstano povrce rucak je uglavnom sta mama skuha i tu znam pojest svasta, al ipak pokusavam pripaziti da to sad nije pola kruha sa nekim varivom ili nesto totalno masno itd kasnije nesto voca, znam si napravit omlet... ili ako nisam jeal zrnati sir onda uzmem njega i kikiriki itd nekad si znam i za veceru ispeci bijelo pilece meso sa povrcem... nije da se uvijek striktno tog drzim al tako sam prije ljeta npr kad sam pazila na ugljikohidrate
2014 10 21
isusek kak ja nisam cokolino dugo jela [:smije]
2014 10 21
hahahahha zeekay vidim dosta se slicno hranimo i rezultata ima, znaci moze se [:kesi] a ne one fore izgladnjujte se ne jedite nista masno, nista ovo nista ono treba jesi sve samo u manjima kolicinama i ubaciti vjezbanje [:smijesi]
2014 10 21
a sta je sa zelenim cajem? [:smijesi] i Koji kruh jedete ?
2014 10 21
kruh ja izbjegavam jedem ga samo uz variva neka grah,mahune,kelj i to, ujutro jedem tost ali izbjegavam ga ja sto vise, zeleni caj ne pijem, samo vodu pijem
2014 10 21
Ja pijem često zeleni čaj, ali ne zbog mršavljenja nego zato što mi je fin :)
2014 10 21
e da ...sad sam se sjetila jos jedne stvari...prije 2 god sam isto tako mislila... pocet cu vjezbat, smrsavit itd...i pocela sa insanityem... kako sam tad bila malo krme, malo mi je to bilo preintenzivno i zbog onih skokova gdje se koljenima udari u dlan i doskoka dolje ozlijedila sam koljena... recimo da 2-3 mj se nisam mogla bez pomoci ustati iz cucnja savjet doktora je bilo mirovanje, pregled kod otropeda bla bla bla... uglavnom kako se nisam nicim mogla bavit tu sam postala veliko krme u vrhuncu svoje debljine... fizijatrica me upozorila da mi je unutarnji dio kvadricepsa preslab... te hskavica dosta mekana pa se trosi kod takvih napora zbog nejednakog opterecenja u koljenu isla sam na terapijske vjezbe koje su po meni bile debilne i za penzionere... i nisu mi nis pomogle, al morala sam ih odradit tu sam se sa svime pozdravila i mislila da je vrijeme vjezbanja za mene proslost e onda sam krenula malo u teretanu (i prije sam isla tako da mi nije bila nepoznanica)... prvih mjesec dva sam na sve zivo pazila jer su me i dalje boljela koljena, ali ipak sam neke vjezbe mogla odraditi sad mogu bez problema sve zivo i bol u koljenima se javlja posve minimalno, gotovo da je i nema
2014 10 21
1 2 3 4 5 ... 6