Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

PREVARANTICA EVA PAVKOVIC

Kakva kravaaa!!! Jos ti je i negativnu stavilaaaa [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2014 10 26
Grozno [:vrti] Cure dobronamjeran savjet - pazite kako formulirate pitanje oko veličina i bilo kakvih detalja, nikad ne otkrivajte kaj vam treba.
2014 10 26
PoBogu gdje je ona to nosila po brdima i planinama? I sta je radila u njima... Prelose [:sokiran]
2014 10 26
A tvoju stvar si je ostavila, ma fuj. [:frustriran]
2014 10 26
Bahata i odvratna prodavačica. Sramota.
2014 10 26
omg [:boji] [:ljut]
2014 10 26
U odgovor na njenu povratnu ubaci linkove na fotke toga sto ti je uvalila. Cisto da svijet zna sto moze ovekivati od suradnje s njom.
2014 10 26
da te su štikle baš radile u polju "minskom" [:boji] [:sokiran]
2014 10 26
zamijeni naslov malim slovima jer ce ti tema bit obrisana
2014 10 26
Ovo je i vise nego odvarno. Sramota sto ce sve uvaljati samo da prodaju. Crno lista obavezno!
2014 10 26
nasla sam joj na profilu: štiklice...svake po 80kn jer su koristene tj nosene s tim da ove rozo plave.s masnicom nisu nikad nosene pa one idu po 180 kn: ) ...pitajte sve sto vas zanima vezano za stikle jer nikome necu raditi povrat novca ili paketa. :* Brojevi 38..39. Na sva ostala pitala odgovaram u inbox :)) Crne obicne prodane. pretpostavljam da su crne obicne isle kod tebe, ona nosene u ovakvom stanju prodaje za 80 kn?
2014 10 26
[:kesi] [:hihot] [:place] [:frustriran] [:pospan] [:znoji]
2014 10 26
Kakva bahata prljavica hahaha [:boji]
2014 10 26
[:frustriran] [:frustriran] ''Stikle su u redu ja sam ih osobno ocistila i uredila prije nego sam joj poslala. A normalno je da se izlize dio na kojim se gazi jos da idem davati pare za tu gumu sto je mogla i sama napraviti i da joj onda prodajem ili mijenjam po minimalnoj cijeni nisam toliko luda. Pise sve i pitala je sve sta je zanima prema tome kad je ona bila u stanju staviti meni negativnu ocijenu evo i njoj pa neka se zna. LP :*'' mene zanima kako da cura sama popravit pokidan džon? cipele su za smece a ne da netko hoda u njima.a i lijepo je prosla sa zamjenom dobila je traperice koje moze nosit a ti cipele koje mozes bacit u smece [:znoji]
2014 10 26
link teme njoj u negativnu.. i 2 joj ostavi, za drskost :D
2014 10 26