Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Neshvatljivo!!

Bože, dal te ima da vidiš ovo? Nekima ovdje se mora nacrtat i POBOJAT jer još uvijek ne kuže da je LOT više stvari za jednu cijenu, al neee, ona stavi LOT pulovera xx kn kad nakraju svaki pulover ima svoju cijenu!! Pa tak ih onda mogu kupit posebno!!!! [:frustriran]
2014 11 07
nemoj vikat [:hihot]
2014 11 07
hahaha presmješne su mi takve cure. Naišla sam i ja na par takvih [:hihot]
2014 11 07
Nemogu ti opisat kak me takve stvari živciraju, dođem ovdje da gledam krpice, nešto kupim, i usput odmorim živce, kad ono... pa ja ne razumijem stvarno, najbolje nek ne upotrebljavaju riječi koje ne razumiju i kraj priče
2014 11 07
Ajd da već nije bilo 100 tema vezanih za to, ajd nebi riječ rekla
2014 11 07
Podsjećaš me na mene, kako se nerviram na ovoj stranici [:sramezljiv]
2014 11 07
@mandatockica - Ahh, da nema normalnih ljudi ovdje pokupila bih se brzinom munje s ove stranice. A koliko sam samo sati prosjedila gledajući krpice, jooooj, sigurno smo i u tome slične [:hihot] [:hihot]
2014 11 07
Lako za to...sad sam naišla na ponudu tekućeg pudera..korištenog "ostalo mrvicu manje od pola" Čitaj:prst pudera (vodoravno [:smije] ) za cijenu u pola manju nego novo u dućanu . Stara moja...cim si ga iznesla iz dućana je u pol jeftiniji...ne znam tko to kupuje.. [:sokiran]
2014 11 07
Bezeveze se nervirate. Čuvajte živce. [:kesi]
2014 11 07
No sikiriki [:smije]
2014 11 07
gledam, gledam proklete krpice [:hihot] [:hihot] [:hihot] da sam pola tog vrimena učila mogla sam fakultet privest kraju [:place] ne želim se ja nervirat, zbilja, al dođe mi, kad vidim i pročitam ludosti, jednostavno mi dođe želja da napišem temu VELIKIM SLOVIMA [:smije] [:smije] [:smije]
2014 11 07
točkica [:smije] [:smije] [:smije]
2014 11 07
Hahahahha, ima nas svakakvih, al brate mili, neke majka rodi pa cijeli život žali [:hihot] [:hihot]
2014 11 07
@mandatockica - Ma šta se brineš, fakultet je izgleda gubljenje vremena i živaca, tak i tak si u državnoj firmi - u HZZ-u [:hihot] Tamo te mjesto čeka [:hihot]
2014 11 07
ja sam gledala neki lot kozmetike a ispod svaki proizvod ima svoju cijenu, i još pored nekih piše prodano..i pratim neko vrijeme...i još prodanih ali cijena lota ostaje ista. Koju posluku porati??
2014 11 07
1 2