Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

mozda bi pomoglo

Apsolutno ne sudjelujem u razgovorima gdje se priča okolo-naokolo, a zapravo nisi ništa rekao...Kao ni u razgovorima gdje se spominju "neke"osobe... Ako se ne spominju imena dotičnih osoba, apsolutno svatko se može pronaći u tome (ovisno o razmišljanju istih osoba) i onda krenu objašnjavanja i rasprave... Niikii, rekla sam bila da nitko nema pravo spominjati nečiju obitelj u bilo kojem kontekstu, ali ono kaj ste ti i još par cura izvele, nikako vam ne ide na čast, jer ako vam je smetalo ponašanje oriflame i garavuše, zašto to jednostavno tako niste rekle bez auditorija i to je to, sve bi bilo jednostavnije...Ovako ste zapravo u mojim očima ispale vi te koje vrijeđaju radi vrijeđanja..Ali eto, to sam samo ja, a ja ne predstavljam ovaj forum, pa to nije ni važno [:hihot]
2013 02 22
tak da eto, ja sam se izjasnila i sad mogu ići [:hihot] Over and out [:zaljubljen]
2013 02 22
antonijabesen svatko ima pravo na svoje misljene pa tako i ti.i naravno cijenim svacije misljenje.i ja isto znam izgovarat svakakve gluposti,al eto
2013 02 22
to je i meni vec palo na pamet. na drugim forumima ima opcija ignore user i ne vidis njegove postove. tak da ono sto je bilo, ak tu curu zivcira sto nisu blokirane na forumu neke druge cure, ona bina taj nacin mogla kliknut da ne vidi njihove daljnje komentare i ne zivcirati se nepotrebno
2013 02 23
upravo tako...mislim da bi to bilo o.k...
2013 02 23
Užasno bi mi trebao taj BLOCKIRAJ korisnika...... jer me tako neka naživcirala da je to nevjerojatnooooooooo [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2013 03 12
Da i mene toliko da bi joj...grgr,a i ja vjerojatno nekom dizem kosu na glavi
2013 03 12
1 2