Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

U čemu je problem sa slikama ???

Pozz drage krpičarke ja ne znam u čemu je problem sa slikama ? Znači hrpa slika je mutna toliko da se ni boja ne raspoznaje , neke su slike vodoravne pa moram okretati komp da bi od prilike vidjela kako izgleda , e sada mene zanima zar je toliko teško uslikati predmet kako treba i staviti sliku u normalnu poziciju , ne znam dali samo meni to smeta ?? Molim vas recite mi jesam li ja pre zahtjevna i smeta li i vama to !?
2014 12 06
e ma ima isvašta...nekad se slike moraju smanjit povećat i sl-pa su od tog mutne...e sad ne znam za ovo vodoravno naopačke...cure tvrde da im to nekad mob sam okrene [:hihot] a i meni nekad nema smisla...evo baš neki dan raspitujem se za maju misleći da je crna...kad na kraj razgovora veli ljubičasta [:hihot]
2014 12 06
Meni je teško jer mi je fotić na izmaku i loše rezolucije,izgubim vremena i živaca dok hodam po stanu i tražim sve moguće opcije kako bi ispalo što bolje,napatim se i ujedno uvijek ispričam korisnicama što je mutno,ali uvijek probam još nekako poslikati kako bi se možda malo bolje vidjelo...
2014 12 06
I da kada pitam za dodatne slike dobijem odgovor da je fotić takav ( star ) ili ne valja kamera na mobu ili da šta bi ja htjela dobro se vidi i to sve na kraju ispadne da ja previše zanovjetam !!
2014 12 06
Ok ako je jedna stvar u pitanju , ali cure imaju hrpu stvari na profilu i baš tu gdje su stvari " novo, nikada nošeno, etiketa " ono mutna slika , a kako su im onda ostale čiste , a dodane u isto vrijeme !?
2014 12 06
Zbog različite rezolucije neke slike su preokrenute. Zbog toga i piše u pravilniku o postavljanju oglasa koja bi idealna rezolucije trebala biti, ali nažalost cure ne čitaju. A što se tiče mutnih slika, jednostavno nemaju svi fotić ili mobitel dobre kvalitete pa ispadnu loše slike. A i moramo imati na umu da se nekima ne da smanjiti slika, slikati više puta dok ne ispadne kako treba, a i neki ne znaju kako dobiti bolju sliku [:zaljubljen] Ja npr. svaki artikl poslikam i do 20-tak puta dok nisam zadovoljna slikom i dok ne vidim da je uredno. Osobno ne volim slikanje po podu, na krevetu ili gdje se vidi ostatak odjeće iz ormara. Najdraže mi je objesiti na vješalicu.
2014 12 06
A ni ne možeš dobru sliku okinuti sa većinom mobitela. Treba baš pravi digitalac fotoaparat imati. [:pospan] Btw, a što fali slikanju na krevetu? Ja baš ne volim slikanje na vješalici jer se onda sve objesi pa ne znam kako bi izgledalo na trodimenzionalnom čovjeku. [:smijesi] No svakome prema ukusu. [:zaljubljen]
2014 12 06
Lunass-tvoje su odlične...odma uredno izgleda [:smijesi]
2014 12 06
A moje, a mojeeee? [:hihot]
2014 12 06
Lunass slažem se ali ako neko nešto hoće prodati onda mislim da bi se trebale potruditi prezentirati taj svoj komad odjeće , obuče najbolje što je moguće ! I slažem se svakako da niti ja ne volim vidjeti slike gdje su stvari po podu jer mi to nekako ostavlja loš dojam , nije da neću pogledati ali kod takvih postavljam malo više pitanja ! [:smijesi]
2014 12 06
Mislim da slike govore jako puno o tome dali se stvari čuvaju i koliko [:smijesi] [:smijesi]
2014 12 06
Meni to prvenstveno govori da li da ih operem na 40 ili na 60. [:hihot] [:kesi]
2014 12 06
ulješura-ma nis ni tvoje loše... [:hihot] njene su sve u istom uglu nema šarenila na podlozi...men to odlično iako vjerujte ni to mjerilo...ja kad sam bila nova (pa sam bila još sasrana i bojala se dat negg) naručila košulju od cure koja je imala predivne slike...ma ormar ko s reklame...isto ovako sve na jednoj podlozi ma nešto predivno...i što reći...košulja je iz paketa u smeću završila ma ono fuuuj [:tuzan]
2014 12 06
Lunass kod vas su slike stvarno super uredne i pregledne to mi je super vidim dobro i bez da otvaram sliku !! Ulkeshura i kod vas su slike sasvim dobro stavljene zna se red !!
2014 12 06
lunass zbilja su ti slike divne - ja bih ruku dala da doma ima metar sa metar bijelog zida koji je dobro osvjetljen [:smije] [:smije] [:smije]
2014 12 06
1 2 3