Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

U čemu je problem sa slikama ???

Meni su moje katastrofa kad vidim ove od Lunass i kak' joj je ko apoteka uredno. [:hihot] Baš je neka. [:smije] [:smije] Eh. [:smijesi]
2014 12 06
kod nekih se pitam-što je ona to u garaži slikala? [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] pa brate počisti ta dva kvadratna metra prid ogledalom kad slikaješ [:place]
2014 12 06
eto , nekima slike imaju šarene pozadine jer nemaju cure idealne uvjete za pozadinu [:sramezljiv]
2014 12 06
ima i program za brisanje pozadine [:smijesi]
2014 12 06
Ima? [:sokiran] Wow. [:smije] Nego, mislite li da je slika zaista toliko bitna ovdje za prezentaciju, tj pozadina, u stvari na nju mislim [:zaljubljen] Svakoga odbija (dakako) ako se artikal dobro ne vidi pa ne znaš jel kupuješ mačka u vreći ili što, ali jesu li pozadine koje nisu ukusne i unificirane zaista odbile od kupnje nekoga od vas? [:tuzan] To bi mi objasnilo kako mi ide prodaja onda. [:hihot] [:hihot]
2014 12 06
a što ja znam mene ta "čistoća" odmah privuče...al malo licemjerno od mene jer onda sama od sebe neb kupila [:smije] [:smije]
2014 12 06
[:smije] [:smije] o da o neredu po sobi da i ne govorim više mi to upadne u oči neko ono što bi trebalo [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2014 12 06
e pa to...ona napućila usne (krpice na njoj često i ne vidim) a pozadi hirosima i nagasaki [:hihot] zaklela bi se kako sam jednoj na kupaonskoj fotki vidla tange di vise na bojleru
2014 12 06
Mene odbija najviše ( pošto ja samo kupujem ne prodajem ) mutna slika ili kao ova što sam stavila ( bez dovoljno podataka ) jer bi za svaku morala slati poruku i ispitivati , tražiti dodatne slike i onda na kraju ako mi ne odgovara ispadam bezobrazna onda većinom takve oglase i preskačem !
2014 12 06
Viš, a mene baš briga jel iza nešto neuredno ili je na podu slikano, kad ja kupujem. [:hihot] Sjećam se neke teme kad su se dvije cure prepucavale jer je jedna smatrala da ju je druga prevarila za neke treparice poderane a skupe, paje u jednom trenutku netko skrenuo pozornost na kilu prašine koja se slučajno vidjela ispod kreveta u oglasu. I ja sam je vidjela, al mi ni na kraj pameti nije bilo da to spominjem u temi u kojoj je zapravo bitnije tko je koga oderao tj pokušavao oderati. [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2014 12 06
prljava kuća-prljav um [:hihot] drevna kineska
2014 12 06
Marina 170cm sa 55 kg? tu smo negdi...ev ja sve slikam...ljudi smo za cene ćemo se dogovoriti [:hihot]
2014 12 06
Uh cure, sad tek vidim da ste pohvalile moj ormarić. Pa hvala vam [:zaljubljen] Trudim se koliko mogu, poslikam puno slika s mobitelom, jer sam tako odmah sigurnija da neka ne ispadne zamućena. Ma ne smeta meni i kad netko ima slika na krevetu, nego kad je uz taj artikl još u pozadini nešto drugo. Zgodno mi je ako netko napravi kombinaciju npr. kako majica izgleda uz neku suknju, cipele...Ali pritom nema dodatnih slika te majice i moram ih tražiti. U većini slučajeva ne dobijem te dodatne slike, cure ne žele slikati ili pak majica izgleda posve drugačije kad je sama, onda se ja osjećam nelagodno jer mislim da sam gnjavila s upitom [:sramezljiv]
2014 12 06
[:hihot] [:hihot] Ma naravno može smisnamala evo odmah napadam na tvoj profil [:hihot] [:hihot]
2014 12 06
Ja da prodajem itekako bi se potrudila da slike budu što jasnije ! Ipak nisam novac našla na cesti pa smatram da se treba potruditi da se zaradi !
2014 12 06