Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tjedan crvenog kriza lol

Evo, kao da nam nije dosta da nas posta sili, jutros mi teta na kiosku opali markicu. Moras ili nemozes poslat [:frustriran] Polit benzinom pa zapalit cijelu krvopijsku drzavu [:frustriran]
2014 12 11
Već duže vremena prodajem i šaljem i to je prije znalo biti jednom godišnje, sad ko da su svakih mjesec-dva stavili taj tjedan. Kad je već tako često, mogli bi dati na izbor hoćeš ili nećeš doplatnu markicu. Nije to neki iznos, al nakupi se ako šalješ po par paketa svaki dan. [:sokiran]
2014 12 11
slažem se u potpunosti jer je meni juće teta na kiosku isto to rekla i nema slanja paketa bez tog sranja [:frustriran] čisti lopovluk uostalom zasto to nije na dobrovoljnoj nego na prisilnoj osnovi [:ljut] [:ljut] [:ljut] [:frustriran]
2014 12 11
i u pošti do 15.12 je nadopalta za crveni križ 1,55kn
2014 12 11
Mislim da je prošli tjedan bila tema da se ovaj izbjegavanju bilo kakva slanja...ali kad je hića... [:hihot]
2014 12 11
Znam da je mjesec darivanja, ali meni su u devetom mjesecu naplatili doplatnu za crveni križ na Tisku! Nije problem platiti nešto više od kunu i sitno, ali volontiram, poklanjam, u školi plaćam crveni križ, gdje je kraj [:smijesi]
2014 12 11
bezveze.. ako cu ja pokloniti pokloniti cu, al ovo pod prisilom mi ide na zivce. k tome, ja nis za to nisam znala, a saljem trenutno preko tiska, manje mi svi uplatili. no nema veze sto cu kad nisan znala nis o tome. i k tome, kod mene na tisku zaokruzuju na 2 kn. lupezi sve
2014 12 11
sa 1,55 na 2? [:sokiran] no way....
2014 12 11
i na Tisku je 1,55 više ,tjedan solidarnosti
2014 12 11
no dobro kod mene na tisku svacega ima, jednom mi je cura uplatila slanje paketom, ja uspijela kuvertu dobiti i ubacila meda unutra. nikad dotada nisam stajala dok zapecate paket. a sad cekan. jer je tih 5 kn nestalo. nije mi do toga, al ispadam lazljivica, jos tako curi kazem, a ona meni odg da nije bilo nikakvih 5 kn. Kod mene se na tisku sramote za pola kn, 5 kn, takve iznose.. [:sokiran] tako je kako je..
2014 12 11
Lijepo je pomagati kroz razne humanitarne akcije, ali dok te sile da platiš, to je onda kontraefekt. [:boji] Možda bi trebali izadati potvrdu da si sudjelovao u tjednu Crvenog križa i dok idući puta šalješ, priložiš potvrdu i ne moraš više "sudjelovati", tj. plaćati tu dopunsku markicu Crvenog križa.
2014 12 11
a gle... ako imam 15 kn imati ću i 1,55 samo što to uvijek ode u pogrešne ruke...
2014 12 11
Nije problem darivanje, problem je prisila i uvjetovanje istog. Djubretarski i lopovski nacin. [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2014 12 11