Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pomoć! Tisak- zamjenjen sadržaj paketa?

Znaci, prodala sam original parfem, slanje tisakom. Kupilica ga preuzela, danas javila da se neugodno iznenadila i poslala mi sliku nekakvih bocica, cega vec (?), da je to dobila umjesto parfema. Ja to nisam poslala. Papire od slanja imam, na kutiji od tiska su dobro navedena imena (posiljatelj/ primatelj) Naravno da je danas subota, neradni dan i da info telefoni ne rade [:ljut] Dali se to kojoj desilo? Kako ste to rijesile? Neznam di se bas meni takve glupe stvari moraju non stop desavat [:ljut]
2014 12 13
Nije meni osobno ali je curama - iz razloga što nesposobnjakovići u centrali zamijene kutije i pretipkaju krivo podatke.. PREPORUKA SVIMA: u samu kutiju od tiska staviti ceduljicu sa podacima primatelja i pošiljatelja!!! Svakako ubrzava proces potrage za pravim kupcem
2014 12 13
Pa mislis da bi to pomoglo? I da bi netko vratio original parfem od 50 ml jer ocekuje nekakve bocice? [:tuzan] Ici cu danas pitat za savjet tetu koja radi na tisku al poznavajuci njih nece mi bit bas od velike pomoci.. kaj god ih pitam kazu da zovem dalje [:znoji] da je barem danas petak..
2014 12 13
Nikako ne mogu razumjeti kako krivi artikli dospiju u paket sa valjanim adresama i šiframa!? [:vrti] Ne volim slati tiskom
2014 12 13
Ma nije to iskljucivo samo do tiska.. to je do ljudi, a i oni rade u posti :/ imala sam i neg iskustva i sa postom i tiskom
2014 12 13
[:place] [:place]
2014 12 13
Vjerojatno ih je zamijenila ona na tisku...
2014 12 13
krasno [:boji]
2014 12 13
A da nije možda moguće da ona laže? (Nikakva obrana za tete na Tisku, ali moguće je) [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2014 12 13
Inače često svašta šaljem svojima Tiskom i oni meni. Do sada je stvarno sve bilo ok ali sam se sada malo zamislila [:vrti]
2014 12 13
Neznam.. sve je moguce. "Ostecena" je korisnica ive111. Nocas sam si bas o tome razmisljala. Gdje krivo pretipkaju podatke? Kod nas na tisku je praksa da sam stavljas u kutiju paket (cak nekad ako je velika guzva sama sklapljam kutiju, da im olaksam, vec smo si na ti tamo [:hihot]) i onda ona papir koji je ostao kod nje gura u onu plastiku na kutiji.. i kak se onda moze desit krivo pretipkavanje?
2014 12 14
Meni se dogodilo prije par tjedana. Meni je frendica slala paket,jako vrijedan,sa 7-8 odjevnih predmeta novih,sa etiketom,cca 1500 kn vrijednosti. Uredno je predala paket,imala sam šifru i čekala....I kada je stigao,skužila sam odmah da nešto nije ok pri samom pogledu na kutiju,jer je pola otpremnice falilo,kao pokidano..Na paketu je pisala ručno šifra,no ne moja.Otvorila sam ga i našla neke stare patike i neke bočice sa kremama...Ukucala sam šifru koja je bila na paketu,i vidjela da ide u Duborovnik.Odmah sam zvala Tisak,rekla im da stopiraju moj paket koji je sigurno zamjenjen sa ovim,i moj ide u Dub.umjesto u Split,predala sam krivi paket na Tisak i nakon 8 dana,moj se paket vratio. S obzirom da ovo nije prvi put,slikala sam kutiju krivog paketa,gdje se jasno vidi da se šifra ručno pisala,i poslala im na službeni mail.Moram pohvaliti vrlo angažirane agente u call centru jer su uistinu brzo reagirali,i bili su stvarno ok. Ja sam svoj paket dobila,jest da je trebalo živaca,no rješeno je. Odmah u pon zovi. Ako ga i izgube,moraju ti vratiti novce,tj vrijdnost koju si naznačila.
2014 12 14
Ali paket nije kod mene :( A dal se sjecas dal su ti na samom paketu pod primatelj i posiljatelj (to pogotovo) bili ispravni podaci? Zvat cu ih u ponedjeljak.
2014 12 14
Upisala sam sifru (ta07214411) i pise paket predan primatelju..
2014 12 14
I sad bas gledam taj ispunjen papiric. Saljem u roku 2 dana, prvi dan nisam poslala, odmah dobila upit dal sam ga poslala, otisla do tiska drugi dan i nisam imala od primateljice kontakt broj (iako sam posebno naznacila da mi ga napise, no nije) i napisala sam od supruga jer ga po novom nezele zaprimit bez toga. Bila je hica odmah prvi dan, nisam htjela cekat onda jos jedan [:znoji]
2014 12 14
1 2