Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pomoć! Tisak- zamjenjen sadržaj paketa?

i meni se to dogodilo, zamijenili su pakete, napisali su dobre podatke za primatelja i pošiljatelja ali krive brojeve pošiljaka, moj kupac je dobio stvari za djecu a moj skupi kaput završio tko zna gdje, u svakom slučaju poštena žena koja je preuzela moj kaput odmah je kontaktirala Tisak tako da kad sam ih ja nazvala već su znali da su paketi zamijenjeni, to su nakraju rješavali Tisak, moj kupac i žena koja je preuzela moj paket, za tjedan dana moj paket je stigao do kupca [:smijesi]
2014 12 14
Da.. evo cule smo se.. sifre su drugacije, i njezina je rukom napisana, oba paketa su predana primatelju [:ljut] Nedavno je moja frendica slala paket u vrijednosti od 1000 kn, naravno, paket je nestao no one nisu smjele zaprimit paket u tolikoj vrijednosti (nego samo do 500 kn) no ocito su to previdjele. Zalila se i natezala s njima jedno tjedan dana posto su oni tvrdili da je to njezina greska.. no na kraju im je zaprijetila i napravili su povrat love..
2014 12 14
Bila sam na tisku. Zitnjaku! Jer njima ocito telefon sluzi za nabijanje love. Prvo sam cekala 1,8 min da bi mi se javili, nakon kaj je reko dobar dan veza se prekinula. Nakon toga sam cekala 30-tak min dok sam vozila, pa opet 1 h dok sam cekala u redu kod doktora, opet ista stvar, operater se javi i veza se prekine. Nakon toga sam krenula doma, cekala 20 tak min na liniji i prekinula se. Onda sam popizdila i produzila na zitnjak. Od zivkanja ocito nema smisla [:frustriran] Moj paket je otisao za bjelovar, vratio ga je neki lik. Ja sam rekla da ga preusmjere na moj tisak jer se zelim uvjerit da je parfem unutra i da je sve ok. Eto, to bi bilo zasad to. Ako se nekoj desi da zna kaj napravit.. hvala cure na pomoci! [:poljubac]
2014 12 15
1 2