Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

vase misljenje

Zanime me kako reagirate na kupce ili na prodavace koji su npr. sprijeceni poslati paket ili uplatiti novce pa to naprave za dan-dva i imaju valjani razlog za to? Meni se desilo da sam prosli tjedan zavrsila u bolnici i da nisam imala kako poslati paket pa su me napali.. i onda je odmah poslan paket, cim sam dosla u mogucnost. Ne shvacam zasto bi netko tko ima sve pozitivne komentare i puno suradnji s drugima, isao lagati i odugovlaciti bez razloga, a onda ipak poslati paket. Vjerujem da nikome od nas nije ovdje do natezanja jer nam je svima u interesu kupiti, prodati, zamijeniti ono sto zelimo i da su rijetki oni koji te zeznu nakon sto uzmu podatke za uplatu ili prodavaci kojima uplatis novac pa ne posalju. Samo me zanima vase misljenje :)
2014 12 14
Teško je imati razumijevanja nažalost,jer se svi pretpostavljam boje prevare... [:vrti]
2014 12 14
Ljudi su histericni. Zene pogotovo
2014 12 14
ne mora biti da su ljudi histerični (svi smo ljudi), nego kako ema kaže, boje se prevare. ne kažem romina da ćeš ti prevariti, ali ovdje stvarno ima svega. jedna cura i ja nedavno smo prevarene, a žena je do suradnje sa nama imala sve pozitivne ocjene i može ona što god želi pisati, ali ona nama naše novce nije vratila. tako da sve treba pažljivo i uljudno odrađivati. nekad će se dogoditi da se planovi poremete, ali ti si paket poslala i time dokazala da si imala najbolje namjere.
2014 12 14
Xaviera slažem se u potpunosti,pozitivne ili pokoja negativna ponekad nemaju veze nažalost sa realnosti,ali mislim da kada se dogodi takav problem treba ako je moguće s kupcem ostati u kontaktu,tako da zna u čemu je problem,ljudi smo svašta se može iskomplicirati..
2014 12 14
Mislim da to čak više i nije stvar razumijevanja...nego je već postalo normalno da svi nekako završe u bolnici ili imaju prometnu ili operaciju mozga baš taj dan kada moraju poslati paket [:pospan] Ne kažem da je to nemoguće, ali od svih cura koje to kažu, možda ih 2% zbilja ima neki frku.
2014 12 14
slažem se ema.
2014 12 14
SaraKedavra ova "dama" što meni duguje izgleda stvarno ima takvu nekakvu operaciju jer stvarno ne mogu više objasniti njeno ne javljanje i ignoriranje, a novac izgleda mogu samo sanjati.
2014 12 14
Ne znam, ali ako pričamo o operacijama, rekla bih da je lobotomija moguća...na žalost, forum je prepun tih "sorry, u bolnici sam, poslat ću ti" situacija i, naravno, nikad se ne pošalje, a prodavačica se samo prestane prijavljivati na krpice... Naravno, možda sam u krivu, i žena je stvarno u bolnici. Ali bilo je situacija( isto po forumima) gdje su cure zbilja završile u bolnici, ali su im muževi/ dečki/ mame slali pakete sa 1 danom zakašnjenja i cijelo vrijeme su bile u kontaktu sa kupcima...Ali mi je skroz jasno da svi pušu i na hladno. I ja bih.
2014 12 14
nakon ove moje situacije, stvarno više nikome ne vjerujem. nažalost tako je kako je
2014 12 14
Pa jeste sve probali da vam vrati novac?kontaktirati ju izvan krpica ili nešto?
2014 12 14
sve, baš sve. jedino još da joj odem na kućni prag i pokvarim si Božić
2014 12 14
Grozno [:vrti] ,neznam samo kako se usude,i kako mirno spavaju..razumijem ljude koji nemaju,ali neka traže,to nije sramota,sramota je biti takav..mada mislim da kod takvih nije stvar u imanju ili nemanju nego u podlosti i pokvarenosti [:frustriran]
2014 12 14
Meni osobno piše u opisu " O meni": "Pakete šaljem jedanput na tjedan jer nisam iz grada." Ok, baš se nekad potrefi da idem 2-3 puta pa im pošaljem prije paket, ali u pricipu nemam prijevoz pa eto.. Do sad su sve cure imale razumijevanja i hvala im [:zaljubljen] [:smijesi]
2014 12 14
Svako tko ima zivot izvan krpice ima problem visiti svaki dan na tisku ili posti. Ja sam recimo u petak imala izbor izmedju stici sa djetetom u kino ili docekati red u posti. Sori ali izbor nije upitan. Ne moram zavrsiti u bolnici da bih poslala dan kasnije. S druge strane kao kupac zadrzavam pravo predomisliti se. Kao i u svakom drugom ducanu. Tim vise sto nitko, cast iznimkama, ne uzima robu natrag. Tako da, kad vidim na profilu prijetnje negativnima ako se predomislim, samo odem. Za moj novac nece mi se nitko prijetiti. Pristojnost nema cijenu ali ima vrijednost.
2014 12 14
1 2