Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nevjerojatno, a i glupo

Gledam komentare na nekim portalima. I naiđem na neku objavu za emisiju tvoje lice zvuci poznato. Jedan ajmo reci gospodin je napisao kako ovaj show izaziva homoseksualnost kod djece i ima besplatnu promidžbu. Zastala sam i gledala u komentar. Pa zar stvarno ima tako glupih i primitivnih ljudi? Kakve veze ovaj show ima sa homoseksualnošću??? Eventualno mozda sa transexualnošću. Ali to djeca ne mogu ajmo reci dobiti ili pokupiti . Homoseksualac si od rođenja,samo sto to shvatis u pubertetu. Transeksualac također,samo sto je to vidljivo npr.kad musko dijete pocne oblaciti maminu ili sestrinu odjecu. Ova emisija definitivno nema promidžbu homo ili tran seksualaca. I djeca to nece pokupiti gledajuci to. Uglavnom htjela sam reci kako je covjek ispao glup sa takvim komentarom. Neka se malo informira,procita koju knjigu,googla pojam homoseksualnosti. Primitivaca i kretena sve vise. Sta reci..
2014 12 16
[:smije] [:smije] a malo se i kvazigospodin promovira.. [:smije] [:smije] ko zna neki stariji čovik pa tako kenja po portalima i komentira jer dosadno mu u životu [:smije]
2014 12 16
Ne zapravo je mlađi, recimo oko 30, 35 godina. Ne mogu vjerovati da ljudi ne znaju nista o pojmu homoseksualnost. Znaju jedino to da je to privlacnost kod istog spola.
2014 12 16
ja se cudim da zeljka markic nije pokrenula skupljat potpise za referendum da se emisija skine sa programa [:hihot]
2014 12 16
moram priznati da nakon što je Ronald Braus izašao na pozornicu kao Raffaella Carra , odmah sam pomislila DRAG QUEEN [:hihot] [:hihot]
2014 12 16
hahahha meni osobno kao i većini nacije ronald je bio najgori, ali nemam potrebu ga vrijeđati kao što rade ljudi po forumima i portalima, jer ipak netko mora biti zadnji ne? [:smije] Hahaha Ledolina bas to [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2014 12 16
Ne slažem se sasvim. Kad dođeš u izvjesne godine, sagledaš iskustveno svijet oko sebe i još puuuno toga, shvatit ćeš što je djedica mislio. Nije ni glup ni primitivan, naprotiv - razumije da se putem medija promoviraju i na "simpa" način uvaljuju ljudima nepotrebne, karikirane i izopačene ideje. Razni poroci koji ljude kvare, i još masu toga. Krivo i nevješto je formulirao svoj zaključak, ali u biti - i te kako kuži što dalekosežno gledajući nije dobro već je blesavo i nebulozno. Vjerujem da će većina auditorija ovdje "ubrati " ono što ti očito nisi, jer si vjerojatno vrlo mlada. [:poljubac]
2014 12 16
nemojte se ljutiti, ali ova emisija ne uvaljuje ljudima nista, samo donosi zabavu, jedino ako ljudi poslije emisije imaju potrebu se oblaciti u nekog od pjevaca. a i nema onoga da mi moramo zvati i glasati. A i mislim da je mislio upravo ono sto je napisao, jer kasniji komentari su to potvrdili :) [:zaljubljen]
2014 12 16
moram priznati da je i meni ronald bio los i moj osobni dojam da se nije bas uklopio u ekipu i da je show shvatio preozbiljno.. nepotrebno prozivanje zirija po medijima.. show je humanitarnog karaktera, koga briga tko ce pobijediti.. najzabavniji dio mi je bio dok su imali svoje nastupe i gljiva.. dio kad je bio ocijenjivanje uvijek sam prbacila na neki drugi rogram..
2014 12 16
kastor - upravo to :) servirano i ukrašeno tako da nisi ni svjestan kakva sve govna "jedeš" svo zlo je došlo s tv-om , nova jedna era uvijek kažu ,ali kakva era :) preporučam knjigu Institut Tavistock
2014 12 16
kastor1 -potpisujem !!! [:smijesi]
2014 12 16
ma ne ljutimo se, samo svaka sviramo svoje [:smije] [:smije] 100 ljudi -1000 ćudi (kod nas na Krpi= [:smije]
2014 12 16
većina auditorija će se isto tako zapitati što zapravo znači "nepotrebne ,karikirane i izopačene ideje",pojedinci, iako jako rječiti moram priznati ,izgleda žive u krivom stoljeću
2014 12 16
A sto je lose u ovom showu? sto je tu lose servirano i ukraseno ? Istina sto kazete da je sve zlo doslo sa tv-om. ljudi gledaju razne gluposti, sto ih navodi da rade isto tako gluposti, npr. ubojstva ili tako nesto, um se jednostavno poremeti. Ali ovaj show mi je totalno super, i ne vjerujem da izaziva nesto ne primjereno. Definitivno ljudi nece poslije showa izaci na cestu maskirani u lady gagu, ili vladu kalembera, jedino ako nesto s njima psihicki nije u redu ili su previse zaljubljeni u određenog pjevača :) ovo je moje osobno misljenje, mlada jesam da. [:smijesi]
2014 12 16
ne znam da li ste pratili dokumentarac o subliminalnim porukama u Disneyvim crtićima (oralni sex u Maloj sireni, prebolesno) Mediji su puni nakaznosti, mi si laskamo iutvaramo da je to BEZOPASNA ZABAVA, a ljudski rod je ogrezao u nastranostima , kako god ih mi zvali, definirali, whatever. Ne znam, ako nije očito u kojoj fazi je ljudski rod, te zašto, odakle i kako je do tog došlo - onda ću začepit gubicu jer nemam sposobnost crtati očite stvari. Budite mi zdrave i debele [:kesi] [:kesi] [:kesi]
2014 12 16
1 2 3 4