Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Cure iz Nove Gradiške

Molim sve korisnice iz Nove Gradiške ili okolice ukoliko poznaju Teu Zebić da mi proslijede njenu adresu ili ako znaju gdje je ta cura pošto je se nemože ni na koji način dobiti. Novac sam joj uplatila, paket nisam dobila. Prije 4 dana obećala je sliku računa da je paket poslala no međutim ništa. Ne radi se o velikom iznosu ali mislim da bezobrazluku i nekulturi ovdje treba stati na kraj jer više nitko s nikim neće htjeti poslovati zbog takvih osoba. Hvala
2014 12 17
Majko mila... [:place] Izgleda lopovima kriza pred Božić... [:vrti]
2014 12 17
Link?
2014 12 17
Ako vam saznam tko je to javim vam..Zao mi je sto je bas iz moga grada takva osoba..
2014 12 17
ni meni nije poznato ime, tražila sam na fb ako možda imamo zajedniče prijatelje, ali postoje dvije pod tim imenom i objema je sve živo zaključano
2014 12 17
Da, trazila sam je na fejsu medutim dva profila su i ne vidi se nista, od jedne cure sam saznala da ima 18 god i da je njoj prodala kupaći ali je lagala za veličinu.
2014 12 17
probajte kontaktirati ove cure sto su suradivale s njom
2014 12 17
samo ti ostavi negativnu ako te prevarila, ako saznam nešto javim.
2014 12 17
cudno da je onda ostavljena pozitivna povratna, ja sam gledala iz broda sam, (puno iz gradiske idu u brod u srednju ili faks) ali nemamo ni jednog zajednickog prijatelja te dvije cure sto izbaci
2014 12 17
Pa da to je i meni malo čudno, samo bi htjela saznati njenu adresu a sa time i kućni broj pošto je se nikako više ne može dobiti. Broj mobitela sam našla slučajno na njuškalu jer tamo ima isti jedan oglas ali mi nista ne pomaze jer se na njega ne javlja i ne odgovara na poruke, isto kao i ovdje
2014 12 17
mene je par puta pitala za zamjenu ali nisam pristala,dobro pa nisam [:hihot]
2014 12 18