Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

još jedna u nizu subota

i ja opet doma. Ja se bojim da me ne počne hvatati kriza u 40-tima, pa da ću dobiti - kravlje ludilo - [:smije] Prestala sam izlazit s negdje 21. godinu, i sad i ako odem ponekad ( a to nije baš često ), sve mi je tak čudno vani.a vidim ekipe puno starije od mene kak se zabavljaju, a ja ko da sam iz druge planete opala. Nije da mi se i nejde, opet mi treba neka parica za izać, opet ni nemam neko društvo, svak po svojoj strani. A nemrem reći ni da sam se baš i u mladosti izludirala, kad i nisam baš. Znači kriza srednjih godina jednog dana, mi ne gine! [:sokiran] [:smije] [:smije]
2014 12 20
Evo ja imam 23 i sjedim kući [:smije] Rijetko idem van u zadnje vrijeme zato što stvarno nema ništa vani. Uvijek isti ljudi, nema nikakvih događanja, baš je jadno. I onda odem van i bude mi jadno pa mi je bolje sjediti kod kuće. Šteta sređivanja kad znam kako će biti. Nisi jedina. [:hihot] A nije da ne bih htjela ići. Dapače, obožavam izlaziti. Ali nema sadržaja, nažalost.
2014 12 20
i ja 21 i ne sjecam se kad sam zadnji put izasla,mozda prije mjesec dana [:smije]
2014 12 20
i ja imam 23, a osječam se ko da imam 73 [:smije] [:smije] Kod nas ima stvarno svačeg lijepog,od dobrih rock koncerti, ok electro underground muzike, tamburaša, ma stvarno ima različitih sadržaja, a ja nikud nikam što zbog parice što zbog društva, đabe meni ove silne krpice kaj imam u ormaru, mislim da ću ih sve rasprodati o stat na troje traperice i troje majce [:smije] [:smije] [:smije]
2014 12 20
Draga, ja imam 22 godine, i uopće nisam izlazila kad sam bila mlađa, a sad još pogotovo, sada radije budem doma, kupim čips, i dečko i ja gledamo film :) .. a izlasci? ne, jedino kave s 1-2 kolegice, kava s dečkom i tako to :) i baš mi je super, uopće se ne žalim, niti mi ti izlasci fale niti zanimaju, a ne vjerujem da će me i ubudućnosti primit to '' ludilo '' [:smijesi]
2014 12 20
Ja sam se neko vrijeme forsirala, sad kad sam prihvatila činjenicu da mi je puno bolje da sam doma i da je to moj izbor, zabavnije mi je i uživam. [:zaljubljen]
2014 12 20
u mene selo puno starijih ljudi,a o linijama busa da ne govorim. tako da uvijek moram misliti na prijevoz i to je veliki za***
2014 12 20
a nije me toliko ni briga za izlaske slazem se sa NemisCloset
2014 12 20
i isto stvar kao kod Marija007bje
2014 12 20
cure moje pošizit ćemo jednog dana ja vam kažem [:hihot] [:hihot]
2014 12 20
i ja mislim [:hihot] [:hihot]
2014 12 20
missmode - zašto to misliš? [:hihot] gledaj to kao nešto da smo mi zreli, pametni ljudi, koji svoje novce nećemo trošiti na alkohol i zabavu, već ćemo ulagati u svoj intelektualni razvoj.. [:hihot] [:smije] sama sebi sam smješna [:smije] [:hihot] [:zaljubljen]
2014 12 20
Ja zadnjih godinu dana ne izlazim,samo kada su rodendani od drustva i to je to.stalno sam sa deckom,sad mi je zao sto nisam isla van s najboljom prijateljicom umirem od dosade a on igra glupe igrice [:znoji] Brzo ce nova pa cu se zabavit,ali mislim da bi opet trebala izlazit tek mi je 20 godina kada cu ako ne sad [:hihot]
2014 12 20
hahahaha Marija dobro si to rekla, i meni je malo smiješno trošit novac na zabavu i alkohol [:smije] [:smije] doduše, meni malo fali ta zabava, malo,tek tolko, da si promjenim ovu rutinu ostajanja doma vikendom. Pogotovo sama, jer mi dečko živi u drugom gradu, jedino mi preostaje tv na kojem nikad nema ništa, osim ovih,trenutno,božićnih filmova... ah zabavljat ću se pečući kolač s mamom [:smije] [:smije]
2014 12 20
.. missmode - e pa upravo to, tako je i meni, ja sam iz Bjelovara, dečko mi je iz Slunja :/ onda znaš o čemu pričam, a moja sva ekipa se raspala, svatko nakon srednje otišao na svoju stranu, ekipa s faxa mi je u Karlovcu, niti mi s faxa se ne viđamo jer smo apsolventi i eto vraga.. hh . ali mogu ti reć da meni zabava i izlasci ne fale, meni je draže sjest i popit kavu, nego ić van.. ne znam, možda sam ja mentalno u 70. godini [:hihot] eto, bar ide Božić pa ćemo imat šta radit [:hihot] [:place]
2014 12 20
1 2 3