Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Očajne steeeee.........

....sve koje stavljate slike i ispod napišete "slika je samo reklama", "nemam ovu haljinu na slici tu je samo da privuče kupce" bla,bla bla....ma ne da me je privukla,nego sam iste sekunde napustila vaš profil. Iritantno i jadno [:vrti]
2014 12 28
Na to još nisam naišla [:hihot]
2014 12 28
A jooojjj svaki dan naletim na par takvih,i nikako mi nije jasna svrha toga. Taman pomisliš kako si našla nešto što ti treba a još je i jeftino i onda pročitaš dole opis..... [:vrti] [:ljut]
2014 12 28
tocno to.. time me samo odbije [:vrti]
2014 12 28
Eto bas i ja to pomislih...
2014 12 28
Da i ja sam tako nasla jednom savrsene cipele jos mi kao oglas ispao kad sam ukucala svoj broj 39 a ono reklama [:place]
2014 12 28
Užasno iritantno!
2014 12 28
Sve koje to rade običnu imaju ružne artikle u prodaji...
2014 12 28
Ja također takve profile ne gledam nakon što vidim da je reklama.Odbija me uvijek.
2014 12 28
Zar to nije prodavanje magle? Da li je to uopće dozvoljeno ovdje? Jer jedno je reklamirati nadolazeći proizvod, a nešto posve drugo iz zajeb***** lijepiti nepostojeće artikle!!! Zaobilazim u širokom luku!!!
2014 12 28
Kao i ono kad piše cijena npr. 50 kn, a u opisu 350... Ja bi im profile pogasila, a ne samo obrisala slike... Ja jos nisam nist prodala dosad, uspjela sam se zamjenit samo, al mi ne pada napamet da zajebavam ljude i stavljam lazne slike i cijene...
2014 12 28
Da primjetila sam i ja,neka super slika i kad pogledam kao ne posjedujem ove cipele na zalost...I onda kad trazim nesto markirano,pogledam artikl i tek ona kad vidim tagove.Ne razumujem cemu to,ako zelim original naocale sigurno necu kupiti fake.Ili suprotno [:hihot]
2014 12 28