Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

šTO S NJIMA? REZERVACIJE i Narudžbe

Pozdrav, drage krpičarke imam pitanje, kako vi rješavate situaciju sa REZERVIRANJEM ARTIKALA po nekoliko dana čak do tjedan - dva i napominju da je to sigurno, i kad dođe taj datum ja se lijepo javim i pitam šta s tim na što neke više ne odgovaraju? Čemu takav bezobrazluk??? Što s njima, kako to spriječit?????? Ista stvar sa narudžbama - naruče NOVU STVAR sa etiketom, za koju se ja moram jebeno potrudit, uzet sebi vremena, novaca da bi došla do njihovog artikla svim silama jer im hitno treba i uzimaju sigurno....kad artikl dođe dan dva one se više ne javljaju ko da nisu ništa naručile, dobro da mi ne odgovore sa ????? trebate nešto. Jadna sam, tužna, ljuta...ma neznam šta sve ne......a toliko me vesele krpice i toliko ima divnih osoba a opet toliko zločestih...... [:place] [:place] [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:vrti]
2014 12 29
ja nisam. ni najmanje. a jedna je to meni napravila danas. prepoznas ih lako po naskakanju na inboks ko zeko na speedu. a onda muk. sve se vraca. [:smije] nemoram ja prstom mrdnut [:smije]
2014 12 29
Jednostavno, ne rezerviram. Ako me pita za dan-2 ok, ali ako mi se netko drugi javi za artikl kažem da već imam upit i da ću prvo vidjeti hoće li prva osoba koja se javila za artikl isti i uzeti. Ovo s narudžbama nisam skužila, naručuješ prije nego ti uplate? [:sokiran]
2014 12 29
meni se isto tako dogodilo prije nekih 2mj ,žena rekla da ju pričekam "do plaćice" prošlo jedno 2.3 tj..ona ništa..ja ju pitam da li je bila plaća..a ona ništa..ni BEEE da kaže..užas..
2014 12 29
kako kome. nekome nema frke, nekome nema sanse. moje pravo. da idem za svojim nosom i vjerujem sebi u procjeni
2014 12 29
ima jos nadobudnijih, onih koje ti stalkaju profil uz svako malo opasku jos nisi prodala to i to? sad ces prodat meni za tolko i tolko. ocu kako ne. vec sam ti poslala, nemoras ni platit [:smije] pusa u celo i po dukat u svako oko [:smije]
2014 12 29
Isto tako,cure s kojima sam radila i u koje sam stekla vec odredjeno povjerenje dam i na duze jer znam da ce to ispostovati,a ove sto odleprsaju nakon dogovorenih dva-tri dana,cak i ocekivano,stvar stavljam natrag u prodaju,bez objasnjavanja s doticnima,nemam bas toliko zivaca za takva zavlacenja.
2014 12 29
ako me neko lijepo zamoli i vidim da je ozbiljan sačuvat ću koliko treba bez problema.. ali u principu nisam za to. previše je neozbiljnih [:tuzan]
2014 12 29
ni ja , isto tako, ne tražim od nikoga da mi čuva, nego kažem da ću se javiti kad budem pri parama, ako još bude artikla kupim, ako ne ništa
2014 12 29
podijelim neutralne
2014 12 29
da, naruče pa im ja donesem prije uplate samo iz tog razloga što ni ja neznam dal još toga ima dok ne dođem tamo i vidim.....i još napomenem da javim za dan dva dal ima, kad ima kao super joj odlično i onda najednom ni bu ni be.....
2014 12 29
Kada prođe dan do kada je nešto rezervirano, ako se ne javi...javim da je rezervacija istekla i stavljam dalje u prodaju i gotovo...
2014 12 29
To se i meni dogodilo,cuvala sam rezervirano skoro mjesec dana,ostavila podatke za uplatu i nakon toga nema vise odgovora.Nova sam i jos nisam nista prodala,za sada sam samo kupovala,i kupnja je prosla super,sve po dogovoru,a prodaja i rezervacija,pa nista hehe samo je bilo duuugo rezervirano i potvrdjena kupnja,a na kraju nista...
2014 12 29
[:smije] [:smije] cipka opaske su ti kak ova zima...
2014 12 29