Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Koje su Hrvatice smjele i modno osvještene??

Na krpicama sam dosta dugo i kroz sve svoje suradnje primjetila sam nešto zanimljivo,imala sam dosta pomalo neobičnih odjevnih artikala (pod tim mislim na neobične krojeve i boje) i primjetila sam kako su Dalmatinke i Primorke te Istrijanke modno najsmjelije,njih ne brinu boje i kako se one slažu uz ostale,a pogotovo ne krojevi...koliko vidim odvažne su odjenuti svašta...što Vi mislite...
2014 12 31
ja sam bila presretna kad sam u Zagrebu izašla odjevena po svom ukusu i apsolutno se nitko nije okrenuo niti prokomentirao moj outfit, dok sam u Slavoniji par puta čula šaputanja iza sebe i uočila začuđene poglede.. a nisam bogzna kakav modni ekscentrik....
2014 12 31
Lidija bačić je najodvažnija.. [:smije] [:smije]
2014 12 31
mislim da je stvar u tome kako to netko nosi...npr.ti i ja možemo obući istu kombinaciju, na tebi će izgledati svjetski a na meni kao da sam se posvađala sa mozgom
2014 12 31
Da, dalmatinke su sigurno smjelije, zivjela tam sad u zg, jer su i vise u dir i manje su sredine svatko zagleda sta oblacis i koliko mjenjas, ostajes zamjecen....dok u zagrebu, zim gledas da ti je toplo, jesen i proljece da nisi mokar, a ljeti da ti je udobno i da se ne znojis, pa je bitno da kupis kvalitetno, pa je ono i skuplje, ali onda pazis na kroj i boju pa da se slaze.... [:smijesi]
2014 12 31
[:hihot] Nives Celzijus!!
2014 12 31
Ja bi rekla Splicanke imaju najvise ukusa,bar koliko sam ja primjetila.U Zagrebu mi se ne svida sto su svi isti.Cim nesto postane "hit"svi to moraju imat.Ove godine sam nakon 3zime ipak kupila divan krzneni prsluk,dodem u restoran u zg-u,nas 3,stol do stola ko 3cobana.Tolko me bilo sram [:sramezljiv] Istina je i da treba znati nosit,a sto se tice dalmacije i kontinentalnijih djelova mislim da je dolje ipak ljepse vrijeme,a i to utjece.Sigurno da smo ljepse obuceni ljeti. A najdivnije obucena hrvatica meni je Marijana Batinic.
2014 12 31
.Ove godine sam nakon 3zime ipak kupila divan krzneni prsluk,dodem u restoran u zg-u,nas 3,stol do stola ko 3cobana.Tolko me bilo sram sramezljiv nikita131 bas si me lijepo nasmijala heheheheh [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi]
2014 12 31
Isuse po meni u Splitu sve cure samo znaju obuc bijele starke ili 'air-maxice' tajice i na to krznati prsluk/ traper jaknu. I onda je to moda, zbljuv. Ima takvih i u os i zg ali u splitu najvise
2014 12 31
Ajde bar nesto [:smije]
2014 12 31
Ok,nisam nikad bila u Splitu tak da nemojte mene uzimat za mjeru,ja pricam po onom sto vidim po tv-u,novinama i sl. [:smije] A tajica,starki,air maxica i sl.ima posvud.To je to o cemu pricam.Svi su isto obuceni [:vrti] Ako nemas to u ormaru sacuvaj boze seljacine [:sokiran]
2014 12 31
meni osobno u svakom vecem gradu je puno bolje, bez obzira na koji dio hr se odnosi jer je manja mogucnost da se itko istice u toj masi, mala mjestasca su problem jer se sve vidi i komentrira, ja nosim sta mi se nosi, trenutno na sve kombinacije nosim crvenu torbu a pri tom nemam nista vise crveno, meni je to fora i nosim jer mi se hoce, ha, ha [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] , pogleda ima kao u prici al ne zanima me [:kesi] , maksice nenosim, tajice takodjer, nisam u trendu [:hihot] [:hihot] [:hihot] , krzneni prsluk vec 4 godine jer je izuzetno topao i praktican ali ove godine je epidemija prava [:smijesi]
2014 12 31
Mislim da je to zato sto ljudi tamo na moru imaju vise kontakta sa strancima i tudom kulturom i odijevanjem dok dapace Slavonija ima najvise kontakta sa uvozom iz Bosne
2014 12 31
Joj nikada neću zaboraviti svoj kožni prsluk, tamnosmeđi za izvezenim detaljima, to mi je bio jedan od omiljenih odjevnih predmeta, sličan ovome no tamniji i bez resica: [slika:c0e3342d-3b8f-44ef-ba3e-c5a09203f46a] U mom rodnom gradu u Dalmaciji su mi se smijali i komentirali da jesam li to od koje Albanke drpila joj narodnu nošnju [:hihot] U Zagrebu gotovo itko da je uopće trepnuo, oni koji su obratili pozornost su me pitali gdje sam ga kupila i dobila bih milijun komplimenata [:zaljubljen] Mišljenja sam da Dalmatinke ne da nisu najsmjelije, nego upravo suprotno, izrazito jako uniforman stil imaju koji je gotovo identičan (klonovi napadaju [:hihot] ). U Zagrebu sam nekako najviše vidjela i različitosti općenito i svakakve ekscentričnosti [:smijesi]
2014 12 31
Lantaarn, potpisujem :)
2014 12 31
1 2