Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Posaljes upit pa od odgovora nista!

Nedavno sam poslala "upit" jednoj korisnici za jedan odjevni predmet,na odgovor sam cekala do iduci dan iako je korisnica u međuvremenu bila ulogirana ne jednom.OK AJDE TO NIJE BAD!Zapravo ni nisam dobila odgovor na postavljeno pitanje jer sam trazila mjere pa mi je rekla da bude izmjerila i javila se.Nakon toga se vise uopce nije javila,sad je evo proslo 6 dana ako se ne varam a korisnica je naravno aktivna ovdje kako mi pokazuje.Realativno sam nova ovdje međutim sva komunikacija,kupnja i prodaja pa i upiti za odjecu koja je ili rezervirana ili prodana sam uredno i ljubazno dobila,kao sto sam i ja korektno odgovorila na upite poslane meni.Jer mi je naravno to u interesu a i svima drugima pretpostavljam koji su korisnici ovdje.
2015 01 03
A što kada se odgovori na upit a ne dobije se ni jedno obično hvala ili đenja, ne bih... [:vrti]
2015 01 03
Obično je to "navlakuša artikl"....kojem će možda u dogledno vrijeme porasti cijena... samo odeš i tražiš dalje...s nekima je bolje ne surađivati ako je ovakav početak suradnje...
2015 01 03
ima ovdje svega,neki dan je jedna napravila temu da rasprodaje sve,i ja ju odmah pitam za dva artikla(htijela sam ih kupiti),uopće se ne javi,a redovno se logira...hm... [:sokiran]
2015 01 03
ahhh....šta reći,to mi je postalo sasvim normalno....poslala sam poruku isto tako prije par dana,i korisnica je bila odsutna 3 dana,al reko...neka stoji,pa kad se ulogira javit će se...jepp...ništa od toga...evo čekam već danima,a ona se prijavila....isto tako su mi već dva artikla prodana ispred nosa,jer se nemože sačekati i odgovoriti na dva pitanja,već prodaj odmah tko sad uplati...pa uplatila bih i ja odmah,samo da mi odgovori u kakvom je stanju artikl.... [:frustriran] [:ljut]
2015 01 03
Hebemu svi se nest tipkaju a meni inbox prazan... [:smije]
2015 01 03
[:hihot]
2015 01 03
ja bicno pogledam tko je kad zadnji put bio ulogiran pa ono ako ga nema ne znam mjesec dana ni ne saljem upit jer whats the point,ni to ne kuzim postavis stari za prodaju pa se onda ne pojavljujes.ali ovo kad bas zagrizem na nesto i to je takav jedini predmet koji mi odgovara velicinom a taj se netko ne javlja a vidim da je tu uffff [:frustriran]
2015 01 03
Ovdje ima svega, Razocarana sam bila preko nekoliko puta, nekada mislim da je jeftinije kupiti u ducanu.....
2015 01 03
Onim koji se nisu ulogirali dulje vrijeme ne saljem al desilo mi se puno puta da pitam,pa se [:sokiran] cure prijavljuju i ne odgovaraju.... kad pitam za zamjenu vec sam navikla da ne odgovaraju (iako nije tesko napisat ne,hvala ) .Ali kad nešto zelim kupit pa ne odgovore neznam sto misliti.... [:sokiran]
2015 01 04