Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Sve je stalo!

Drage moje poslije ovih blagdana ko da je sve stalo! Doduše meni je stalo i prije ovih blagdana [:smije] [:smije] Prodaja totalno stala, upiti na nuli... ajde nadam se bar da će mi se, a i svima vama koje to očekuju, nešto riješiti na poslovnom planu! [:zaljubljen] [:zaljubljen] I moram se pohvaliti da nisam kao balon nakon ovih svih neodoljivih slastica, ostala sam na istoj kilaži, i ajde bar se nemoram brinuti kak to riješiti do ljeta! [:smije] Jer kod vas nešto drugačije?? Pričajte, pišite ... [:poljubac] [:zaljubljen]
2015 01 05
Standardno, osim temperature 39 vec 2 dana koju ne mogu skinuti, a narudzbe mi cekaju [:place] taman krrne ionda te nesto s....be..... kako spustit temp....tablete, obloge, tudiranje, sve isprobano. Znojenje.....ma kakvi
2015 01 05
ja ne pamtim kad sam zadnji put nesto prodala,padne koja zamjena i to je to [:smije]
2015 01 05
meni je baš ovaj tjedan i krenulo [:hihot] inače prodam jednom u 2 mjeseca. čekam sada uplatu, a i u tijeku je još jedan dogovor ovo će mi biti rekord da imam 2 prodaje u jednom tjednu [:hihot]
2015 01 05
Eto meni sve krenulo na bolje :))) Dobila sam dvije ponude za posao, dogovorila dobre zamjene, od prodaje nazalost nista :/ Smrsavila sam 2 kile i polako pocinju treninzi, usput trazim tenisice za trcanje vel 37-38 [:hihot] U ljubavnom planu uskoro mi se smjese zaruke :D Ma eto ne moze bolje :)))
2015 01 05
i stalno jedem i ne micem se od tezine od 47 kg [:smije]
2015 01 05
slabo,slabo... imam još 2 artikla i nikako ih prodat [:tuzan]
2015 01 05
ja jedem ili ne jedem, a probala sam jedno i drugo, uvik imam 50kg... a prodaja [:place] [:place] [:place] ništa [:tuzan]
2015 01 05
@ZaraAntonija kod snizavanja temperature pomaze i nimov prah, ima u biljnim ljekarnama za cca. 35 kn :))
2015 01 05
Ja u velikom očekivanju svoje bebe...još dva tjedna [:zaljubljen] Stalno visim na krpicama da mi brze prode vrijeme. Prodajem još koji dan. S krpica u rodiliste [:hihot] Još pokretna, imam trudnicki šećer pa ništa od kolaca ovog Božica. Dobila 9 kg sve skupa pa se nadam da cu uskoro u svoje krpice ( bar nešto).... [:sokiran]
2015 01 05
o pa curke onda vam ide! Znači nova godina počela u najboljem jeku!! Superrr!!! [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 01 05
i zamjene su stale [:place] jedino kile idu [:smije] [:place]
2015 01 05
hehehehe, barem nešto! [:hihot] [:kesi]
2015 01 05
i kod mene stalo... cure, dosta kolaca bacite se na kupovinu!! [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 01 05
Ne mogu se požaliti. Nije da ide dobro kao prije ali ipak još uvijek kunice dođu u pravo vrijeme. [:smijesi]
2015 01 05
1 2