Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Blokiranje korisnica

Hahah, meni je vec postalo presmjesno koliko je vec cura blokirano i to nakon toliko upozorenja drugih korisnica na temu da se obrise jer admin vreba na stranici. Pa kaj vam se isplati bit blokirane i onda ste ko duhovi na stranici? :)
2015 01 08
Pa sad će i vas jer ste otvorili temu tražim [:smije]
2015 01 08
Trazila sam ducan a ne korisnicu koja prodaje! :)
2015 01 08
i treba blokirat, samo što će sad sve te blokirane napravit nove profile i opet su na istom [:smije]
2015 01 08
pa nije strasno, blokirane su na tjedan dana
2015 01 08
Valjda će ljudi shvatiti kad tad [:zaljubljen]
2015 01 08
Korisnica AnaJelena, Nokti1234 je prevarant! Tvrdi da je uplatila novce i izmišlja svega i svačega a zapravo je luđakinja i psihopatkinja! Radi nove profile i neprestano vara i samo da znate da je mjesto Sinj a prati samo korisnicu MicaMacu i po tome je možete prepoznati i ne ulazite u suradnju s tom luđakinjom jer je meni 2 tjedna tvrdila da je uplatila novce jer smo iz istog grada i torbu sam joj ostavila na trafici a uplatu 2 tjedna čekala dok me ona uvjeravala da budem strpljiva i da ona radi u banci dok nisam prokopala na šalteru i saznala sve ali srećom sam torbu dobila natrag(jer smo iz istog grada pa je zbog toga imala nekog obraza inače da nismo torbu sigurno ne bih dobila nazad)! Uglavnom luđakinja i rekla sam Vam kako će te je prepoznati !
2015 01 09
Znate sto mene zanima?sto kad uplatite novce osobi koja je nakon toga blokirana? A sva komunikacija je isla preko krpica inboxa;(
2015 01 09