Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

neugodne situacije

Prije par dana sam napravila temu o nestanku predmeta obicnom postarinom, korisnica je priznala da je slucaj izmislila..cim sam rekla da u posti treba napraviti zapisnik o tome..nisam joj ostavila negativnu, bitno mi je da je to rjeseno.. dalje, druga cura primi cizme..javi mi se kako je presretna da su presavrsene i da bi kupila u drugoj boji..sve prode u najboljem redu, zatim primam poruku da su cizme nenosive i da hoce povrat, sokirana odma dam svoj broj da mi posalje slike ostecenja jer mi nije bilo jasno gdje je ta greska, da bi dobila sliku koju cu objaviti..jer se krzno malo linja, smijesno.. kazem joj da je razlog smijesan i da se ocito predomislila, al da uopce nema problema neka posalje cizme i napraviti cemo povrat..cura inzisitra da ja prvo uplatim novce a ona ce tek tada poslati cizme nazad.. E PA NEBI ISLO.. Kazem joj prvo posaljite cizme i novac ce bit vracen, upakirajte ih za zastitama i orginal kutiju u kojoj su stigle. Ona je to vec sve bacila, a proslo je samo 10 sati od njenog primitka i zadovoljstva. A cizme su apsolutno nenosive zbog ovog razloga, cure moje molim vas vase misljenje. svima cu izaci u susret ali da netko od mene radi budalu ovih dana vise necu trpjet i zato sve iznosism javno .
2015 01 10
[slika:f214503f-c4ee-4ee9-8d65-d99bd581f358] fotografija korisnice i razlog zasto su cizme nenosive
2015 01 10
baš nemaš sreće
2015 01 10
Haha mogla je to i sama iscupat [:smije]
2015 01 10
Hahahahahah,sorry ali meni je ova cura smijesna..pa sama je mogla otkinut par tih dlakica...Boze svasta
2015 01 10
Recite mi iskreno dal ovo zasluzuje povrat novca? meni je ovo iskreno smjesno..
2015 01 10
Stvarno ne zelim izvrsiti povrat za ovakvu glupost, taman pobrala negativnu, slucaj cu prosljediti administratorici jer ovdje je jasno da doticna od mene radi majmuna.
2015 01 10
Ni slučajno ne radi povrat novca...ovo je neka bahata klinka
2015 01 10
Pa ni u trgovini joj za ovo ne bi vratili novce, mozda i bi - po pravilu moraju,ali prvo bi se svi dobro nasmijali
2015 01 10
ne vrši povrat
2015 01 10
Pitaj ju sto se desi kad povuce pero iz pernatog jastuka? Meni to lici bas na to. E sad neka uslika je li to ispao cuperak ili je ispao jedan cijeli komad. Ili je sve to iscupano?
2015 01 10
Ja ipak mislim da se predomislila i da je sama iščupala. Pa ako su prve bile on zašto ne bi i ove druge. Hmm a čemu slikati s efektima. Dokaz mora biti jasno vidljiv. Prvenstveno kako te može tražiti povrat novca ako ti ne može vratiti stvar u prvobitno stanje - bacila zaštitu i orginal kutiju. Pa ako ti ne može vratiti onako kako je ona dobila, ja joj onda sigurno ne bih vratila novce
2015 01 10
Strasno neznam sta bi rekla ajde da su poguljene il nesto al ovo. ..nez kako bi ja odreagirala [:smijesi] [:smije]
2015 01 10
Ispao je cuperak kao..meni je to smjesno i izgleda ko iscupana namjestaljka ,a s tim da doticna ima samo 5 povratnih
2015 01 10
Zbog povratnih i rejtinga bi vratila novce ali pa nece me svaka budala ovdje zajebavati pa taman i pokupila negativnu, jer ovo je stvarno previse
2015 01 10
1 2 3