Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Uvijek slučajno manje, nikad slučajno više.

Evo cure da se požalim i tražim savjet od vas. [:tuzan] Već mi se bar 5-10 puta dogodilo da s korisnicama dogovorim neku cijenu robe i poštarinu. Sve bude vrlo jasno, par puta napisana konačna cijena koju trebaju uplatiti, no uvijek se nađu osobe koje slučajno uplate 3, 5, 2 kn manje nego što je dogovoreno. Svaka čast curama koje kažu: može popust? Može li biti poštarina gratis itd. I dogovorimo se sve. Uplate i svi sretni. No ovo me iznervira! Dođem u banku, paket u torbi lijepo zapakovan i pogledam ispis transakcija i umjesto 110kn na račun uplatito 105, umjesto 47kn uplatito 45, umjesto 28kn uplatite 25kn. KAKO IM SE NIKADAN IJE SLUUUČAJNO DOGODILO DA UPLATE KUNU VIŠE? [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] To mi se do sada NIKADA nije dogodilo da na računu ugledam uplatu veću za jednu kunu. Ak tražim 49kn neće niti jedna uplatiti 50kn. Puno puta sam mislila: ajde jebemu 3kn i pošaljem paket. No pomislim: kako netko može slučajno uplatiti manje novaca? Prave budalu od nas. Kad ih pitam zašto su uplatiti manje onda su krive tetke, bake, muževi itd koji slabo čuju pa im sto deset kuna zvuči kao sto pet. VRLO SLIČNO [:vrti] Jesu li se vama događale ovakve situacije i kako ih rješavate?
2015 01 12
Često... [:frustriran]
2015 01 12
E vidiš ja uvijek zaokružim ako mi izračunaju npr 46, stavim 50 [:smije] , moraš na mene naići... [:hihot] Meni se dogodila situacija da uopće nije bilo uplate za poštarinu nego samo iznos artikla... A što reći. Najlakše se praviti munjen [:smijesi] .
2015 01 12
Ne rješavam jer mi se neda cjepidlačit za par kuna...ali me nervira
2015 01 12
Od mene nitko ništa neće kupit, pa nemam šta za rješavati... [:smije] Ali, da, nikad nisam nikome uplatila manje novaca nego je bilo traženo...
2015 01 12
Tako je i meni jedna. Trebala je uplatit 175 kn, uplatila 170. I onda se pravila luda, kao nije. A ja dobila ispis iz banke na kojem se jasno vidi 170. A jos me i zicala popust i dala sam joj ga i onda to napravi. [:frustriran] A da ne spominjem da je jedan od artikala koji je kupila od mene prodavala po trostruko vecoj cijeni od one moje po kojoj je i kupila i jos navela da je novo i nenoseno, sto je bila laz. Vise nikad s njom ne namjeravam suradivat jer je cura teska muljatorica.
2015 01 12
Nije mi se nikad dogodilo to, uglavnom pitaju mogu li dobiti za manje ili ukljucena postarina. A sama, kao kupac, cesto zaokruzim na vise, npr., ako mi kazu 45, ja zaokruzim na 50. Pa eto, nek se nadje za kuvertu. [:hihot]
2015 01 12
i ja sam bila iznenađena par puta od korisnica koje su mi ostavile dvije do tri kune...manje nitko nije probao uplatiti još...uf,ali bilo je drugih situacija...
2015 01 12
Evo iz mog iskustva,ja sam jednom,ali stvarno slučajno uplatila 5 kn manje jednoj mami za dječji bodić. Dogovaranje oko kupnje se rastegnulo na tjedan dana,tako da sam smetnula s uma da bodi košta 45,a ne 40 kako je meni ostalo u sjećanju i uplatila ženi 50 kn-bodi+poštarina. Naravno,žena je bila ljuta,ali stvarno nije bilo namjerno. Čekam neku našu sljedeću suradnju da joj nadoknadim tih 5 kn :-)
2015 01 12
cesto mi se desilo, al mi se jednostavno neda natezat za dvije, tri kune pa pošaljem i pravim se da je sve ok. jer da jos cekam uplatu od tih par kuna, to mi se neda, niti mi se da raspravljat. rijetko tko mi uplati kunu vise, ako je stvar npr 89 kn [:hihot] ali slazem se s tobom, u pravu si, nebi trebale zmirit na to.
2015 01 12
samo jednom prilikom i stvarno je loš osjećaj kad znaš da si prodao artikl za četiri puta manje od plaćenog iznosa,a ona još uskrati naplatu za pet kuna [:ljut]
2015 01 12
Meni se rijetko kada pojave na primopredaji s točnim iznosom, već s nekom krupnijom novčanicom, a ja nisam banka da uvijek imam sitnih za vratiti. Na zadnjoj primopredaji mi je tip počeo vaditi sitniš iz auta, maltene dizao tepihe...i tako jedva skupio 75kn, a moja cijena je bila 85kn [:vrti] No češće mi se dogodi da mi zaokruže koju kunu više, da bih riječ rekla [:smijesi]
2015 01 12
Meni se nije desilo.. jedino me jedna cura pitala je l može umjesto 45 uplatiti 43 pa sam ju pitala je l to zbog provizije, pa je rekla da je i to smo tako dogovorile... Nije OK uplatiti manje pa ni par kuna [:sokiran]
2015 01 12
Kakve sad provizije? [:vrti] Edit: pretpostavljam u banci
2015 01 12
Mene užasno živciraju cijene tipa 99kn i iz principa uplatim uvijek 99kn, da je stavila cijenu 100kn toliko bi i dobila. Da naiđem da želim nešto kod neke kojoj je cijena za artikl 99,99kn uplatila bi točno toliko. Srećom nikad mi se nije desilo da je neka uplatila manje nego je bilo dogovoreno, uvijek uplate točan iznos.
2015 01 12
1 2