Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Vaše mišljenje o ovom poslovanju

Bilo je na fb, tako da ne mislim ništa ostavljati nigdje :) Da sam ju prosljedila, sigurno bi ju htjela kupiti i kaj bi onda bilo [:smije] Oprostite krivo sam se izrazila kada sam napisala poslovanje a ne dogovor... [:smijesi]
2015 01 16
Nikaj ne bi bilo [:kesi] . Ti bi se pozvala na onu rečenicu "proslijedi dalje". Imala sam slučaj da samo jedan dan nisam stigla odgovoriti, želim li torbu (mislim da je isto bila nekakva torba), žena je u međuvremenu dobila ponudu i prodala ju. I sve 5. Nema tu nikakvih problema. [:smijesi]
2015 01 16
To mi se dogodilo masu puta ovdje i na fb..uglavnom uvjek pokusam lijepim putem i ako vidim da je kupac odustao stavljam dalje u prodaju,nema tu ljutnje "ti neceš hoce netko drugi..ma bitno mi je da se osoba javi a oni koji se prave grbavi i nejavljaju se to je vec druga prica [:smijesi]
2015 01 16
Imala sam dosad oko 3oo suradnji ..... najviše kao prodavač, i to xy puta od istih kupaca... Tako da u tom svom stažu sam imala situacija "javim kad uplatim", a ja odmah dam racun istog trena kad osoba traži, i onda dobijem taj odgovor "javim kad uplatim".... Ne kaze niti otprilke kad.... Ponekad znam pitat - "do kada da vam držim rezervaciju". Osobno - ne volim nikakva forsiranja pa tako ni to da uplata mora biti kroz 1 dan, pa tako da ja obicno cekam cca 3-4 dana od te rečenice "javim kad uplatim", i onda se cujem sa kupcem da gdje je zapelo. Dok neki odmah napisu kad ce platit.... Zasad zaista nisam imala problem! Jest, 2-3x su me dotične izvozale za primopredaju koje nije bilo, jednu sam čekala 12 dana da javi termin primopredaje, druga mi je otkazala doslovno 15 min ranije (a ja vec bila na putu prema odredištu) i slicno.... Ah sta reci - 100 ljudi, 100 čudi...
2015 01 16
Moze biti da stvarno joj je bilo nezgodno poslije uplatit jer je naštimala da uplati 7. prije puta, a računa nije bilo..... A moze biti da je namjerno mozda izazvala svađu kako bi odustala.... Svasta je moguće. Al ja bih pričekala barem 2,3 dana, a onda tek pitala gdje je zapelo.
2015 01 16
Slazem se sa SanjCi. Iako je i kupilica mogla poslati upit SMS-om da joj se posalje broj racuna jer ide uplatiti, a poslije ne moze jer putuje.
2015 01 16
1 2