Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Krpičarke molim pomoć..

Bok cure, Prije 5 dana sam dobila alergiju po licu odnosno po obrazima i čelu.. Crvenilo,svrbi jako, peče.. Naime bila sam kod doktorice dobila sam tablete i nekakvu otopinu za lice.. Ne pomaže mi baš [:tuzan] Mene zanima jel znate kakvu masku ili oblog na prirodnoj bazi kako bi umirila kožu lica i da li ste imali takav problem? ovo je već postalo za neizdživo .. [:place] Hvala Vam
2015 01 19
Oblozi natopljeni čajom o kamilice? To vjerojatno imaš kod kuće pa pokušaj s tim [:tuzan]
2015 01 19
Čaj od kamilice bi trebao smanjiti svrbež i crvenilo. Najbolje je skuhati od kamilice u rinfuzi, procijediti i mlakim čajem ispirati. U nedostatku, mogu poslužiti i filter vrećice (mlake se može kao obloge stavljati na lice). Želim što skorije ozdravljenje! [:zaljubljen]
2015 01 19
Znam nekoliko ljudi koji su razlučite alergije rješili u roku do par dana čajem od koprive. Probaj i ti. U početku su pili 2-3 šalice dnevno. Bratić mi je imao najteži slučaj, on je godinama imao užasne alergije i nije ništa pomagalo. On je prvih tjedan dana čak vodu zamjenio čajem od koprive i rješio problem. sad obavezno popije jednu šalicu dnevno, preventivno. Porbaj neće odmoći [:zaljubljen]
2015 01 19
odi kod dermatologa...
2015 01 19
Hvala vam djevojke.. [:smijesi]
2015 01 19
Ajme identicno se i meni dogodilo [:boji] Meni je dala bornu kiselinu i kremu i proslo je kroz par dana i evo upravo se vratilo u podrucju oko ustiju i ociju [:frustriran]
2015 01 19
Ma užas, teško se toga riješiti i nije mi prvi put da to imam i dermatolozi mi nisu bili od neke pomoći ..pa se nadam da će mi pomoći nešt na biljnoj bazi odnosno čajevi šta su mi djevojke predložile..
2015 01 19
probaj vrecice od kamilice nakon sto skuhas caj..a i nevenova mast/balzam je odlicna [:smijesi] [:smijesi]
2015 01 19