Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

haha, koji red, rad i disciplina

uglavnom cura je prije par minuta napravila temu u kojoj trazi torbu (u podforumu trazim) pod nazivom .... hitno! :) i admin je blokirao 2 min nakon toga... hahah... ok nije hitno ali je bogami bilo brzinom munje [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] azurno, azurno [:kesi] zao mi je cure al nasmijalo me [:smije]
2015 01 19
hahhahahah :D jao zeekay :D
2015 01 19
meni nije nimalo žao, naprotiv, baš mi je drago [:smije]
2015 01 19
Meni je jodals bolja ova od maloprije sa nwvjerojatnom ponudom cizmica od 150 kn i taman je upitah sto je tu tako amejzing kad paf obrisa sigurno vidjela blok od doticne
2015 01 19
vidjela sam i to... [:smije]
2015 01 19
Ja sam se bas nasmijala, adminu koji se javio kao "šerif" iznebuha u temu "kljuc i block" [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] Ko da nema drugog posla na stranici, blokira jadne cure koje traze torbu. Zato i je red, rad i disciplina na stranici [:hihot] [:sramezljiv] [:hihot]
2015 01 19
A gad demet ode amejzung ofr [:place]
2015 01 19
evo i minnie trenirka sad sve odjednom. bas nemaju dobar tajming [:hihot]
2015 01 19
To me podsjeća na onog kućnog špijuna koji u kauflandu hoda ko pas za ljudima. Kad nekog jadnička čopi vjerojatno da se osjeća ko da je bitan
2015 01 19
Tajming je majka ah boze cure znaju znanje [:smije]
2015 01 19
@Kastor1 [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:smije]
2015 01 19
kastor ja ili admin ?
2015 01 19
da,. koji red, rad.... prvi put stavim mob,. i makne mi se,. i ok,. ajd vidim malo malo kad ukucam u tražilicu mobitel, da stoje od neznam kad oglasi,. i stavim opet,. i nakon 2 dana mi se opet makne oglas. mislim ok, ako ne spada u ovo,. ali onda po toj nekoj logici, nek lijepo admin ukuca u tražilicu MOBITEL pa nek onda svima lijepo obrise,. a ne ovako, vec sam pitala negdje dali to netko ima privilegije ili ide po cijeni ili kako,. mislim, stvarno mi nije jasno. [:vrti]
2015 01 19
joj, ja se bojim i ubacivati u teme sa rečenicama "zavirite i kod mene" [:smije] [:smije] [:smije]
2015 01 20
Nadgledani ste i dok se vozimo u tramvaju ljudi dragi, mhm. Tražilica je malo kak bi se reklo, zeznuta, pa nam ne izbacuje sve artikle odjednom. Ili npr napiše 597 pronađenih artikala, a prikaže ih 350. Zbog toga SLOBODNO sve takve linkove pošaljete u inbox.
2015 01 20
1 2