Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zasto ne ostavljate povratne informacije?

Nije mi jasno da od tolikih suradnji,sigurno mi ih jos toliko nije ostavilo povratnu.Da li je to toliki problem?Meni je to bezobrazno i bezobzirno,i ja sam isla na postu,tisak-nije se samo poslalo. Pogotovo kad vidim da se cure zale po forumu da ih neko prevesla,ali nebi ona htjela ostavit negativnu. [:vrti] Cemu onda sluze? Da li se dogovorite da si ostavite medusobno ili se to podrazumijeva(a trebalo bi se)? Ja sam znala ostavit,pa kad mi nije uzvracena-obrisat.Ako nisi ti,necu ni ja.
2015 01 20
meni je sigurno 20-ak korisnica ostalo dužno povratnu...u početku nisam ni inzistirala jer mi nije bilo važno...a i vidjela sam kako je o novim korisnicama riječ koje su tu samo bile zbog kupovine...nisu ih zanimale povratne...
2015 01 20
nekima to jednostavno nije važno, jedna cura je nedavno od mene 2 puta kupila nešto, nijednom mi nije ostavila, čak ne javi ni kad stigne. Ona ima već mjesecima 13 povratnih, dakle očito joj to nimalo ulogu ne igra.
2015 01 20
A još su mi gore one koje se ne udostoje javiti je li stigao paket i je li sve u redu
2015 01 20
a nzm kad gleda neciji profil povratne su mi bitne i uvijek pogledam dojmove ugih cura ali nazalost ni to nije garancija da je osoba ok ali vecinom po tome se ravnam i uvijek ostavim povratnu pa ocekivam i da cu je dobiti i ja [:smijesi]
2015 01 20
ma prije bih pitala, sada vise ne, briga me.cak sam nekidan kupila od jedne cure nesto , nije mi ostavila, ja njoj jesam , pa se mislim ajde , ok ako prodas pa ti netko ne ostavi, ali kako te nije sram kad prodas nekome ne ostaviti , pa eto iz zahvalnosti sto si prodao
2015 01 20
Joj bože kakve drame oko ničega, većini nas se jednostavno neda, ne sjetimo se. Osim ako sam s nečim jako zadovoljna ili ako mi je neka cura jako draga i simpatična onda obavezno pišem zahvale [:hihot]
2015 01 20
ana, baš sam ja o tome krenula pisati [:hihot] da nešto ne valjda, sigurno bi javila. a ja tu mozgam dal joj odgovara, dal je to očekivala, dal joj se sviđa poklon...
2015 01 20
Meni je to isto koma.. Kao predmet super, sve odlicno, a povratnu moras molit,,, doduše samo dvaput do sad al ipak [:vrti]
2015 01 20
I meni je sigurno 30 ak ne i vise cura nije ostavilo povratnu ,onda sam jednu ljepo zanolila pa mi je u povratnu napisala ne vidim razlog zasto tolko napadanje za povratnu [:sramezljiv] Tako da sam odustala od tog pa ko ostai ostavi,meni je iskreno jako bezobrazno ispadne ko ne ostavi povratnu [:frustriran] [:smije]
2015 01 20
a očito da je vrednovanje na ovoj stranici postalo isključivo po broju povratnih...što baš i nije relevantno jer ispada da su i one s 200 pozitivnih znale itekako zeznut...
2015 01 20
najbolje da uvjetujete i kupcima s njuskala da osim uplate otvore profil na krpama i ostave vam povratnu [:smije] ne valja kad se ne pisu, ne valja kad se pisu. cure koje presucuju zapravo su zasluzne za sljedecu koja ce nadrapat od tog profila, a one koje iskreno ostave nezadovoljstvo u par rijeci s crvenim znakicem, te se proziva konfliktnima.. ko bi svima udovoljio
2015 01 20
Emily neda ti se?A meni se da u zurbi paket slat,pazit da to bude u roku dan dva poslano?jako neozbiljno i bezobrazno.Pogotovo kad joj hitno treba sutra.Kak da ti do sutra posaljem?helikopterom?I znala sam se zurit,slat ubrzano,s poklonima.Nit javi hvala,doslo je,nit jel ok,jel zadovoljna.Po meni bezobrazno.
2015 01 20
Mene to isto zanima,ako ja uredno platim i kad mi se kaze da uplatim, zasto ne moze povratna,bez obzira jel kupujes ili prodajes,a ako ocekuje da ce biti samo sa jedne strane povratna to ne moze!!Zato i postoji o prodavacu kupcu i drugima!!
2015 01 20
Meni su bitne povratne. Kupcu ostavim odmah kada mi uplati, a ja očekujem da on meni kada paket stigne, ocijene su tu da se izrazi zadovoljstvo/nezadovoljstvo. Da nisu bitne ne bi ni postojale niti bi ja bila na krpicama, onda bi kupovala preko njuskala. Ja bih trebala imati do sada jedno 70ak povratnih, a neću ja nikog molit' da mi ostavi. Ako ne ostavi ni on meni, ja isto brišem, ali samo ako ja sam ja bila kupac, svojim kupcima ne brišem, ostavili oni meni ili ne [:hihot] [:zaljubljen]
2015 01 20
1 2 3