Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

glava mi puca

Ali ne od loseg vina nego od gripe... Kako se borite s gripama i prehladama? Ja sam vec 2 tjedna pomalo bolesna i izgledam ko smrt na dopustu. I beba mi je bolesna pa se jadamo jedna drugoj. Ima li jos bolesnih?
2015 01 24
Loše. Problem s niskim tlakom pa nekak guram :( Uživam po ovom vremenu [:ljut]
2015 01 24
Ima ima još bolesnih, glava me boli, nos se ne zaustavlja od curenja, ali i dalje uspijem visiti na krpicama [:smijesi]
2015 01 24
Češnjak i limun za doručak prakticiram godinama i ništa mi nije. [:zaljubljen]
2015 01 24
Bila sam ja do prije par dana. Glava mi je ko balon bila -.-' Pila sam lupocet flu, aspirine, brufene i nista nije pomoglo. Za kasalj sam isprzila na suhoj tavi hlavicu luka sa 2dcl vode, procjedila i popila. Pluca i grlo me nisi boljeli vise :) Za glavu i ostale bolove sam popila nimov prah u caju i tako mozda neke 2 l tekucine i bilo mi je puno bolje i tako opet nim iduci dan :) sve proslo :)
2015 01 24
ajme...to je to hara svuda virus...i mene je dočepao... @Adminkica...uf ...kako da doručkujem češnjak i limun @ ribica...kako ?? ...na suhoj tavi ispržiš luk (ne zagori ? ) .i onda podliješ vodom...??????
2015 01 24
@Adminkica bravo za tebe ali ja jednostavno ne mogu češnjak. A pogotovo za doručak.
2015 01 24
Čaj od svježeg đumbira: Naribati 2 do 3 cm svježeg đumbira i kuhati u 3 dcl vode dok ne ispari na 2 dcl. Procijediti, ohladiti na temp. koja neće ubiti med i onda zamediti i zalimuniti i piti u malim gutljajima toplo barem 3-4 puta dnevno. Ljuuuuutooooo [:boji] , ali djelotvorno! Djeluje antivirusno, potiče znojenje i detoksikaciju.
2015 01 24
@gitadevi ovo ću probati, ovo je već moguće popiti [:zaljubljen]
2015 01 24
Hvala curke na savjetima. Probat cu. [:zaljubljen]
2015 01 24
uh i mene trese od srijede temperatura.nešto je u zraku,gripa,viroza... [:vrti]
2015 01 24
prirodni sirup za grlo, kašalj... 10dag suhih šljiva 2cijela limuna narezati na ploške 2jušne žlice cvijeta kamilice 2jušne žlice meda 1jušna žlica šećera 7,5dcl vode nakon što proključa kuhati cirka 15min, procijediti i popiti toplo [:zaljubljen]
2015 01 24
Kod nas je bilo ovako, ja sam se razbolila 2.1., mali je pokupio 5.1., prizdravila sam 7.1., ali me mali opet zarazio (zbog potrebe da spavam s njim), tako da sam 9.1. opet bila bolesna. Prije tri dana mi je prestala njavaža (nos, grlo, kašalj), a malome se tek danas smanjuje iako već danima prije Prospan i uzima Operil c za nos. Danas idemo u prvu šetnju nakon Nove i molim Boga da se opet ne vrati. [:frustriran]
2015 01 24
evo ja se vec preko mjesec dana mucim s prehladom...uhvatilo me pred Bozic visoka temp,kasalj,nos...bila na tabletama,cajevima,vocu..taman mislila da me proslo,kad ono poslije Nove god. me opet pocelo hvatat i vec mjesec dana svaki dan mi nos curi, unazad 3 dana temperatura lagana... ma uzas,imam osjecaj da ce me proc tek na proljece kad se ovo ludo vrijeme malo smiri..a sto je najgore uvijek nosim potkosulju i debelo se oblacim, dok neke cure uopce ne paze,te hodaju bose doslovno..i zdrave su ko dren [:place]
2015 01 24
prehlada nakon nove, trajala 7 dana , onda se opet vratila presla sa cerke, nakon cega dobijem upalu uha, cim je malo prestako prekinem sa antibioticima i od toga mi se upali zub i evo opet vec 6 dana pijem antibiotke i tablete za bolove i nista, polu ziva am, jos nizak tlak ma ne moze bolje, zezam se na svoj racun , od 2011 nisam bila kod dr t od poroda i sad me bas uhvatila, jako rijetko ali kvalitetno [:hihot] [:hihot] [:hihot] , ja sam jedna od tih, gola i bosa stalno, operem kosu i odma van i evo doslo vrijeme kad mi sve obilo od glavu
2015 01 24
1 2