Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

rastuzilo me a ne razbijesnilo :/

negdje tamo oko bozica dogovorila sam zamjenu uz moju nadoplatu, paket sam odmah poslala a moj je dosao pred nekih tjedan dana nakon sto se korisnica nije ni javljala na moje upite da li je poslan. poslan je obicno iako je moj isao kao paket ali ajde, necu cjepidlaciti, bitno da je stigao. pitala sam korisnicu da li je poslala (dok sam cekala tih 20-ak dana) pa da se mozda vratio na sta je rekla da jest, reko u tom slucaju uplatim ponovo postarinu kad paket stigne. kaze evo poslala danas a na paketu datum 3 dana kasnije. no ok, rekoh stiglo je napokon. nastavak - majica je puna mucica (radi se o majici za klinca). ni to mi nije problem, imam aparatic, skinem ih za tren. kako je stigla na pranje tek jucer, danas je skinem sa susila i idem skinuti mucice (nije nosena s moje strane jer sam klincu namjerno vecu uzela za dogodine) i vidim - oba rukava s unutarnje strane cijelom duzinom rasparana [:place] [:place] [:place] cijena je zaista bila ok, majica je lijepa ali jbmu sve poderana je [:place] [:place] mislim ok, da se zasiti i iznutra je i da nije bilo ovoga idi mi dodji mi sa slanjem jos bi rekla ok, nema veze. ovako se cak ni ne mogu ljutiti od muke. povratnu nisam ostavila niti cu, jednostavno ne zelim a isto tako ne zelim traziti novce natrag jer je kod mene bila neih tjedan dana pa moze prodavacica reci da sam je ja poderala. cemu onda tema? samo da podijelim jad s vama jer gledam, za tu istu cijenu tj jeftinije sam kod druge korisnice uzela predivnu kao novu debelu jaknu za sina. sta reci nego cure trazite slike predmeta i iznutra [:ljut]
2015 01 25
namjerno nisam stavila link korisnice, ne zelim "javni linc", samo podijeliti iskustvo jer na zalost cesto se dogadja da predmet dodje u jako losem stanju iako se na slikama nije takav cinio
2015 01 25
Šteta [:tuzan] baš mi je žao
2015 01 25
[:tuzan] [:tuzan] [:tuzan]
2015 01 25
Sramota, meni je pogotovo žao pročitati ovako nešto kad se radi o robi za djecu, sjecam se jos jedne teme kad je korisnica za kcer uzela sandale a one dosle potrgane, a mala sva razocarana i tuzna [:vrti] Morat cete se pomiriti s tim sad i paziti sljedeći put, sta drugo, znate da s njom više nećete surađivati.. Ipak mislim da je zaslužila negativnu ili barem neutralnu za upozorenje drugima. Možda su i druge cure prije Vas ovako htjele ostati u pozadini, a da su ostavile negativnu možda Vi nebiste surađivali s njom.. :/
2015 01 25
ako neko s namjerom ide zatjiti da ne rečen lagati...pa da ti slika i iznutra jbg ništa pomoć neće [:tuzan]
2015 01 25
nebitno I da je za kunu ne smije biti zato podrapano. [:tuzan] ,a bezobrazno mi je I da ne šalje kroz par dana od uplate ja sam nova ovdje I imala par prodaja I sve pitam I nudim dodatne slike I naglasim evenualne nedostatke.
2015 01 25
bas tuzno i jadno sto ljudi podvaljuju [:ljut] [:tuzan]
2015 01 25
dijana slažen se...posebno mi je to ljigavo kad se o djeci radi...kad sam prodavala čizme bile su br 35 i gumene i žena je naglasila da je za djete...otišla sam i kupila igračku i stavila u čizmu jer je skoro bio sv Nikola...usputbudirečeno igračka koštala skoro ka čizme...kad mi je žena javila reakciju diteta suze mi na oči došle...
2015 01 25
po meni nije za negativnu jer kazem to poderano sam skuzila tek naknadno pa nije fer traziti novce natrag niti ikad trazim novce ma kakvo mi doslo, ne ostavljam negativne iako da, tako radim medvjedju uslugu drugim krpicarkama, ipak gledam da smo tu da ubodemo koju kunu a ne iz neke ljute zarade pa mislim ok, kupit ce klincu nesto od tih para, nije mi zao a u krajnju ruku predmet sam dobila. jedinu negativnu sam ostavila kada cura nije uplatila ono za sto je javila da je dobila (slala sam prije uplate).
2015 01 25
ajooooj smisnamala, divno od tebe!! [:zaljubljen]
2015 01 25
ostaje jedino mogucnost da korisnica nije gledala unutra, to je u rukavima a oni imaju podstavu, izvana se stvarno ne vidi ali ruka ne ide bas unutra jer zapinje u prostor podstave i majice. majica je iz vana nakon sisanja mucica super tako da cu to pokrpati, nije problem, ali cijela suradnja mi je bas nekako... ne znam... sta je najgore ne mogu se niti ljutiti a inace sam furija [:hihot]
2015 01 25
Imala sam i ja nedavno zamjenu,dogovorile slanje za petak,ja sam svoj paket poslala kako je bilo dogovoreno.Cura se javlja stiglo,sve super,ja ću tebi poslati sutradan,znači čekala je da prvo dobije moj paket pa tek onda slala svoj što mi nije u redu,ali dobro neću cjepidlačiti.Kako mi kroz tjedan dana nije došao paket pitam je za šifru veli nema,poslala je obično,što mi isto tako nije u redu jer sam ja slala preporučeno.Pitam je zašto je tako slala kad je vidjela da sam ja poslala preporučeno,kaže ona uvijek tako šalje.I napokon stiži čizme koje su totalno nenosive.U oglasu stoji da imaju malo oštećenje koje se ne kuži kod nošenja i ok to mi ne smeta,ali čizme imaju tri oštećenja,tj,rupe koje se ne kuže ovako,ali kad se obuku te rupe zjape i ne mogu se nositi.Njen odgovor je bio,šta bi vam ja sada,u oglasu sam navela da imaju oštećenje.Da, navela je,ali je rekla da se to ne kuži kad se obuku,
2015 01 25
Ama kako ju nije sramota? I nju i sve druge koje idu varat na dječjoj robici! to je dno dna, jadno, šugavo, užasno.. Bolje da se zaustavim... Ako koja prevarantica čita, ne dao vam bog da me zaje**te za dječju robu jer to kupujem od siće zvana porodiljni, bit će vam male i krpice i Hrvatska... Angelwing, ti bi barem mogla neutralnu ostavit da zavlači sa slanjem, da se i ostale ne zeznu.. [:tuzan]
2015 01 25