Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Izvršiti povrat ili ne?

ne znam zašto opće inače vršiš povrat robe...glupost, nemoj to raditi...ja sve detaljno objasnim kupcu i to je to...često se desi da zarađeni novac odma plane tako da niti imam iz čega vraćati...taman posla [:jezik] to je lijepo od tebe, ali drugi će to koristiti da rade budalu od tebe a to si nemoj dozvoliti niti ovdje niti u stvarnom životu [:poljubac]
2015 01 25
Vidim sad da ne piše gaziste iznutra pa tako je recimo imala pravo..ali nije vas ni pitala mjere pa je njena greška
2015 01 25
Uh, ma nisam bila sigurna u sebe zbog ovoga da nudim refund dijela.. [:znoji] [:znoji] Iako je imala čak tri vrste mjera navedeno..deklarativni broj proizvođača..i dvije izmjere u centimetrima... [:tuzan] Hvala vam, cure. Nadam se da neću naići na tvrdoglavu i nerezumnu korisnicu, odnosno da će uvidjeti da je trebala odmah gledati... [:znoji]
2015 01 25
Uljeshura, odgovor na tvoje pitanje da li bi ti adminka obrisala osvetničku povratnu je: NE. Ona se ne miješa i ne briše negativke ako je došlo do suradnje, a ovdje je došlo. Ja u tvojem opisu ne vidim naznaku da vršiš povrat? Po logici i zdravom razumu - ne, ne bi trebala izvrsiti povrat. No, ako si to navela kao opciju i ako želiš svoj mir i ostati principijelna, izvrsi taj povrat i ne razmisljaj tko je u pravu. Ti odredjuješ pravila kada je o tvojem shopu riječ i ti si napisala negdje: vrsim povrat - to je ono što te košta. Ja bih izabrala uvijek svoj mir [:jezik].
2015 01 25
E onda je priča završena recite joj da je mogla dobiti mjere da je htjela i niste vi krivi..tko zna možda joj se sad ne sviđaju i ako vam i ostavi negativnu obratite se adminu..ako je on ne makne nemate brige..pa neće vam jedna negativna uništiti ugled...samo napišete u komentar šta se zapravo desilo i to je to a uostalom najprije vidite sa curom i objasnite joj možda neće ništa reći niti ostaviti negativnu
2015 01 25
Draga, draga, draga... Cim pocnu tako ne mirisi na dobro [:hihot]
2015 01 25
ja bi ako bi već i vršila povrat pošto nije moja greška odbila joj i jednu i drugu poštarinu od uplate pa ako joj je to u redu vratila joj. jer nije tvoja greška pa zašto bi ti plaćala poštarinu. meni je tako cura poslala traperice na probu ali mi smo se odmah tako dogovorile, opet mi je billo bolje platiti i poštarinu nego ukupnu cijenu i onda čekati da ih prodam dalje jer su bile dosta skupe. još sam joj za uslugu što mi je izašla ususret i što je hodala na kiosk dva puta da bi ih poslala i ponovno podignula, poslala poklončić ali to sam ja, ima nas svakakvih. [:smijesi]
2015 01 25
Po meni si ispala fer i poštena prodavačica tako da ja ne bi vraćala novac. Trebala je izmjeriti ako nije bila sigurna.
2015 01 25
Cura/žena je bila pristojna iako je odbijena. Eto. Nadam se da će na tome ostati. [:pospan] Malo se jest naljutila, razumljivo, ali je naposljetku ipak prošlo bez glupih osvećivanja. [:frustriran] A ja odoh prepraviti vražji profil. [:ljut]
2015 01 26
Hehe...eto, super - sve je dobro što dobro završi [:smijesi]
2015 01 26
1 2