Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

urastanje dlaka!!!

dakle, kao što sam naslov kaže urastanje dlaka.. borite li se i vi sa tim problemom? kako izvaditi uraslu dlaku? [:sokiran]
2015 01 28
iglom ili pincetom nije baš neki velliki problem, ali tu i tamo se nađe koja..
2015 01 28
Baci urok
2015 01 28
Meni se to događa s dlacicama na nogama i bas san pitala neki dan kozmeticarku kad san isla na depilaciju prvi put nakon duuuugo vremena (neman vremena pustat da rastu, pogotovo ljeti) i ona kaze da je to upravo od brijanja britvicom.pokusala sam koristit i piling gel ali nije pomoglo.strasno me zivcira to ko i tebe [:znoji]
2015 01 28
ja koristim epilator pa svejedno [:ljut]
2015 01 28
probaj napraviti dobar piling prije brijanja I koristi malo bolju britvicu I kremu za brijanje(ne gel ili regenerator,sapun I sl)
2015 01 28
Super piling je pomijesat mljevenu kavu s gelom za tus. i malo vode, budes kraaasno gladak, al nezz da ce ti pomoc za dlakice.probaj [:smijesi]
2015 01 28
Nema to veze s brijanjem, znam da je neko imao ma stražnjici, i na operaciju
2015 01 28
ekspert sam za to pa hodam s rupama dok ne zacijeli [:smije] živjela britva.
2015 01 28
pilingom spriječiš urastanje. ja si napravim piling sa palentom koju pomješam sa gelom za tuširanje.nema ništa bolje od tog [:kesi] a kad se to već dogodi,onda sterilna igla i pinceta [:smijesi]
2015 01 28
kopam kopam al neće vrag van [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:hihot]
2015 01 28
Moj frend je išao na operaciju urasla dlaka je počela rasti u suprotnom smjeru ostao mu je ožiljak točnije rupa. Dobro je redovno raditi dobar piling.Probati lagano s pincetom.
2015 01 28
Koliko san čula, urasla dlaka se može i od uske robe stvorit? [:sokiran]
2015 01 28
najbolje ju ne vaditi jer se tako rade sitni ožiljci ( rekla mi teta kozmetičarka ) već jednom do dva puta tjedno napraviti piling ( ja radim od soli i maslinovog ulja, možeš i palentu staviti ) I najbolje ti je dlačice čupati, a ne brijati pa se i problem urastanja dlaka smanji s vremenom :D
2015 01 28
...sjetila sam se i one malo grublje rukavice za kupanje dobra je za piling [:smijesi]
2015 01 29